Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi értelme van a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a szerelem nélküli házasságnak (történet lenn)?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy 31 éves férfit (azelőtt is tudtam ki ő). Tudtam, hogy van barátnője de próbálta bizonygatni, hogy nincs. Megtudtam (biztosabb forrásból), hogy nem szereti azt a lányt és egy barátnőm aki ismeri őt, bátorított, hogy nyugodtan ismerkedjek vele. Ő egy intelligens és rendes férfi. Be is vallotta, hogy van barátnője, de amikor láttuk egymást mindig kedves volt, stb. De mindig azt hallgattam, hogy nem szereti. Aztán elvette pár hónappal később... Ha (feltételezzük) tényleg nem szereti, akkor miért vette feleségül? Ismertek olyan férfit, aki így nősült? Miért van ez?
2016. dec. 30. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Osztom az utolsó véleményét. Az ilyesmi tényleg az ilyen suttyóknál van, akik várják a jobb kapást, csak a barátnő már unja, hogy nem történik semmi ezért egy kicsit lendít a dolgokon egy pozitív teszteléssel...

Megérik a pénzüket, örülj, hogy nem keveredtél bele te is jobban (mondjuk +1 babával)...

2016. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy úgy veszi el, hogy nem szereti, nem a középkorban vagyunk, hogy a nőt a családi vagyonért veszik el, vagy becsületből, mert terhes lett.

A terhesség hogy jött létre? Megszállta a csajt a szentlélek? Vagy nem szereti, de azért összebújva alszanak, és heti 4-szer dugnak... ó, hogyne!


Kérdező: szereti a nőt, azért vette el, mert rájött, hogy nála jobbat nem talált. Téged is beleértve!

Ettől még biztosan szívesen leszopatná magát veled, mert hűséges típusnak nem tűnik, de még évekig etetne azzal a dumával, hogy nem szerelmes a nejébe...


Az ilyen faxokat jó messziről kell kerülni, és olyat kell keresni, akinek ha bekapod a farkát, akkor nem a feleség puncinedvét érzed a szábdan. De tudom, hogy sok csajnak csak így ízlik igazán, és úgyse lehet a foglalt faxról leszoktatni.

;)

2016. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok. Utolsó! Én nem mondtam, hogy a pali nem volt ott mikor a csaj terhes lett, csak van aki így beletörődik, azért nem mindig a szeretet miatt veszik el. Csak lehet olyan a melója meg a fizuja, hogy úgysem bírná egyedül az albérletet és akkor inkább elvannak együtt, mint az utca. + Lehet úgy van vele, ezt a csajt legalább már bejáratta a másikat meg úgysem ismeri és túl nagy lenne a kockázat.

Szerintem még a mai napig a házasságok nagy része nem szerelmi házasság (amivel nekem nincs különösebb problémám, szerintem a szerelemnél sokszor fontosabb, hogy a másiknak jó szakmája van, vagy ambíciózus) csak a romantikus filmekkel átmosták az emberek agyát és azt hiszik minden csak szerelemmel működik.

Ettől még (ha anyagi vagy más megfontolásból választottuk a házastársunkat) ki lehet tartani a párunk mellett.

Engem az jobban zavar, ha valaki ugyanúgy érdekből van a másikkal, de mellette várja a kapást és sunyi módon lelépne mással (mint a fent említett), ha lenne jobb. Egyébként az ilyen figuráknak még több más személy is játszik a képben (nemcsak te kérdező), úgyhogy szerintem nincs min keseregni.

2017. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!