Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megunt feleseg lettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt feleseg lettem?

Figyelt kérdés

A ferjem ma reggel kuldott nekem egy cikket a megunt felesegekrol.De elotte kijelentette mindket felesegevel rosszul jart.

7 eve vagyunk hazasok.

Azt mondja viccnek szanta vaahogy nem tudok rajta nevetni.

Ti mit tennetek a helyemben?Keressek neki masik feleseget?



#feleség #uj feleseg
2016. nov. 29. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ül le vele higgadtan beszélgetni, kérdezd meg, hogy mi hiányzik neki a kapcsolatotokból és mit tudtok tenni- te is, meg ő is, hogy jobb legyen.

Ezeknek az odaszurogatos cikkeknek semmi ertelme. Ezekkel csak bántani lehet a másikat. Mondd el neki, hogy te sok mindent teszel érte és ez rosszul esett neked.

2016. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hat sok mindent nem teszek erte de ha gondolja kersek neki uj feleseget. Meg egyeszer ilyet kuld nekem tuti en irok a tarskereson.
2016. nov. 29. 19:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viccnek szanta volna, akkor meg sem emlitette volna. A masik feleseg keresese egy jo alap egy visszavago poennak. Kuldj neki valami oldalt, hogy orosz csajok megrendelesre hazasodnak, es irdd oda, hogy "majd ha milliomos leszel, akkor valogathatsz kozuluk is, addig meg erd be velem, es mosolyogj, vagy meg egy harmadik feleseget is megunhatsz."
2016. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

,,,,Afrikában a 17-19. században létezett egy Dahomey nevű királyság, ahol a férjek beadhatták megunt feleségeiket katonának. A nők hadseregbe lépését a helyi király tette lehetővé. Ez praktikus lépés volt, ugyanis az ország férfilakossága folyamatosan csökkent a háborúk és a rabszolga-kereskedelem miatt. S bár sok nő jelentkezett önként, a lehetőség kapóra jött a feleségükkel elégedetlen férjeknek is. Válás híján így egyszerűen elküldték őket katonának.

Az amazonokból álló sereg csupán kétszer szenvedett vereséget. Nem is csoda, hogy félredobott, frusztrált feleségekből álló alakulatokat a király legbátrabb harcosaiként tartották számon. Ezek a harcos nők a korban egyedülálló szabadságot élveztek: ihattak alkoholt, dohányozhat....,,,

ezt kuldte nekem mailben

nem iszom nem dohanyzom

2016. nov. 29. 19:36
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nah,akkor húzzál a határra védeni a kerítést! :-D
2016. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen cikk szerintem inkább érdekesség, akár poén, ahogy az utolsó is beszúrta, de ezen nem borulnék ki.

A leírásod alapján azt hittem, hogy valami nlcafé szintű pszichológiai bölcsességet kaptál, hogy milyen jelei vannak, vagy akármi - ezt tényleg lehetne célozgatásnak érteni... de amit írtál? Nekem egyáltalán nem tűnik sértésnek.

Az orosz feleséges visszavágás lehet hasonló poén (simán bejátszanám :D), bár a vége kicsit durva. Én mondjuk simán elmondanám a helyedben, hogy szarul esett, mert szerintem ez neki eszébe sem jutott.

2016. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az evtized legszarabb poenja

Egesz nap ezen rohog es mondogatja pakolak var a hadsereg kapitanyneni.

Hiaba mondom megbantott vele csak rohog

2016. nov. 29. 22:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked más bajod van,nem.ez a cikk.

Netán az,hogy tapló a férjed?

2016. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ráunt a pasi és nincs gerince kimondani! Azt akarja,magadtól kapcsolj,hogy :vége!

Kérdezz vissza,mi az,csak nem kilátásban van egy új kapitánynéni?

2016. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mit tennénk? kb otthagynánk ezt a tahót aki mocskosul rádunt.egyértelmű.
2016. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!