Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő megszokni, hogy...

Mennyi idő megszokni, hogy feleség lettem?

Figyelt kérdés
Nem régen mentem férjhez. És azóta nagyon furcsa érzéseim vannak. Szerelmes vagyok, izgatott vagyok és olyan megmagyarázhatatlan az egész. Sokan azt mondják csak egy papír. De nekem ez a papír megváltoztatta az egész személyiségemet. Nőként, feleségként, anyaként tekintek már magamra. Holott eddig is az voltam, hisz 5 éve élettársak vagyunk, van egy kisgyermekünk. Még is úgy érzem most lettem felnőtt. És ezt még meg kell szokni. Sokáig fog tartani?
2012. szept. 25. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a naplódba kellett volna írnod.
2012. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott gondot, nem látom magam máshogy pl többnek, csak azt vettem észre, hogy el tudom képzelni, hogy anya legyek, sőt vágyom is rá, pedig eddig 1-2 éves terv volt....
2012. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Nyugi, mostantól elkezdődnek a kis szürke uncsi hétköznapok, jön a gyerek, a sírás, kaki-büfi, veszekedések, elhanyagolás, hízás, megcsalások, válás, egyedüllét megszokása...:P Na jó, csak viccelek, de ennek a varázsa is el fog múlni. Mint minden. Mikor veszek egy új nacit, alig várom, hogy fölvegyem. Egy hét múlva már nem nagy dolog az a naci, már nem is annyira új. :)

Szóval majd elmúlik. Mindenkinél más-más időbe telik.

2012. szept. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát nekem pl. pont azért nehéz megszokni, mert néha még mindig elfelejtem, hogy férjnél vagyok. Ugyanaz vagyok, ha valami bánt, ugyanúgy elmondom, semmi nem változott. sőt, nem is érzem magam feleség típusnak :) szerintem bennem van a hiba, nem érzem magam komolyabbnak sem. örülök, nem csinálnám vissza, de semmi extra nem történt, 115 napja volt az esküvőnk.
2012. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kellett egy kis idő,hogy megszokjam,hogy feleség vagyok ha valaki kérdezi,meg,hogy a párom már a férjem,néha majdnem elfelejtettem.Idővel már nem furcsa,hogy igy mutassam be a párom,sőt jó érzés mondani,hogy az ember akit imádok,Ő férjem.
2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb. egy hétig nekem is fura volt. Bár mi csak másfél éve voltunk eggyütt, és mindketten nagyon fiatalok voltunk. ( 19 voltam ). Meg csak négy hónapja laktunk eggyütt, inkább abba kellett belerázódni. De gyorsan ment. Lehet, hogy neked is gyorsan fog.
2012. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De most komolyan, ennyi humorérzéketek sincs? Basszus, ebből az jön le hogy a poénom rátok nagyon is igaz...(tisztelet a kiv.)
2012. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szülők halála után nő fel mindenki, attól hogy férjhez megy vagy gyereket vállal még nem biztos.
2012. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én semmiféle változást nem érzékeltem a férjhez menés után és nem is látszottam sokkal boldogabbnak.
2012. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!