Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek szóljak neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak neki, hogy zavar?

Figyelt kérdés
A férjem kint dolgozik Csehországban(12 órázik) és mind nap meg iszik egy sört,és amikor hétvégén nem dolgoznak akkor is isznak volt hogy hallottam a hangján,hogy részeg,nem szeretném hogy igyon,szerintetek mit csináljak?Ennyi megengedhető vagy már túlzás?Apukám régebben ivott lehet hogy ezért zavar nála is!
2016. nov. 15. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha 1-1 sört megiszik sztem nem gáz..Ha hazamegy iszik?
2016. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szólj. Azért csak van hozzá közöd, hogy a férjed lassan, de biztosan alkoholista lesz. Ha már most nem az... Régebben pl az esküvőtök előtt is ilyen volt? Vgy ez új dolog?
2016. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bence_ ***** válasza:

Ez az alkoholizmus.

Gondolom így tompítja a stresszt, hiányos stb.

2016. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem mennyiségtől, hanem a rendszerességtől válik alkoholizmussá az iszogatás.

Szerintem emlísd meg neki, de semmi képpen se követelőzőn vagy hisztisen, inkább csak érezze, hogy törődsz vele.

2016. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ez alkoholizmus :(


mint ahogy írták is, valszeg stresszt stb-t próbálja így csökkenteni, az ilyen függőségek pótcselekvések. Nyilván így lehetetlen elérni, amit szeretne. Pszichológus útmutatása jó lenne :)

2016. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Napi egy sor alkoholizmus???
2016. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem szóljál,ha zavar.

Engem is zavart anno,de már hiába szóltam,egyre gyakrabban ivott, és rúgott be.

Nagyon idegesített,mert a szeme keresztbe állt, alig forgott a nyelve, bamba lett ilyenkor, nem az a vicc

Remélem, nálatok nem így lesz.

2016. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lemaradt,nem az a vicces részeg volt, igaz nem is volt agresszív...
2016. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
házasságunk előtt mikor ment 2 hetente a haverokkal de nem annyit ivott hogy részeg lett volna tőle,én említettem már neki nyugodtan,hogy ez árt neki és ez már nem normális hogy minden nap megiszik egy sört akkor azt mondta de az ismerős is családos ő csak 1-et iszik míg a másik 2-3 sör napi szinten,ha haza jön ezt mindenképp említeni fogom neki hogy zavar
2016. nov. 17. 10:27
 10/12 anonim ***** válasza:

6. Napi rendszerességgel alkoholt fogyasztani , igen, alkoholizmus. Ha nem lenne függő, nem inna rendszeresen.

Havi 1x még oké, de ha ennél gyakrabban csinàlja valaki az màr nem normàlis dolog.

2016. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!