Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar a barátom viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar a barátom viselkedése, szerintetek ez múlandó, vagy szóljak rá?

Figyelt kérdés
Egy gimibe járok a barátommal,és az ő baráti társaságával. Ők négyen mindig is az "elit-körzetbe" tartoztak a suliban,tipikus menő,helyes,kosaras fiúk,akikkel mindenki jóba akar lenni,stb.stb.,és amióta összejöttem a barátommal,úgy ahogy én is 'közéjük tartozom'. A barátom mindig is tök normálisan kezelte azt,pl. hogy a gólyalányokból tömeghisztériát vált ki,meg ilyenek,tök kedvesek voltak a haverjaival mindenkivel,stb.,egy ideje viszont tökre megváltoztak mind a négyen,főleg a barátom,bunkó lett más emberekkel,akik nem tartoznak a baráti társaságába,mostanában iszonyat mocskosul beszél,ami nem volt rá soha jellemző,néha olyanokat mond egy tanárnak,hogy kis híján én is leszédülök a székről.(ez egyébként a többi haverjára is jellemző) Engem ez baromira zavar,de félek,hogy ha az orra alá dörgölöm ezeket,ki fog akadni,és szakít velem. Mit csináljak? Próbálok vele elnéző lenni,de nagyon magának való ember,és nem tudok szó nélkül elmenni olyan dolgok mellett,hogy simán elküld a p...ába egy visszahúzódó,gólya fiút,mert véletlenül nekiment a folyosón. Előre is köszönöm. 17/L
2012. nov. 19. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fúú, ez tiszta amerikai pite, de akkor legalább vágom a sztorit meg hogy mit kell csinálnod! Szerintem a te igazi szerelmed az a kis gólyafiú, aki nekiment a barátodnak a folyosón.
2012. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Hát, pedig beszélned kéne vele. Ha emiatt szakít veled, akkor nem igazán kellesz neki.

Te viszont valóban végiggondolhatnád, hogy kell-e neked ilyen nagyképű, bunkó fiú. Amúgy majd biztos kinövi, de ha ő is csak 17 éves, még pár évig biztos tarthat nála ez a "nagymenő", "mindenkinél jobb vagyok" stílus... :/

2012. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátod ilyen típus. Felesleges erről beszélni vele, mert megváltozni nem fog, ne is akarj soha megváltoztatni senkit. A kérdés az, hogy neked így tetszik-e vagy nem. Hangsúlyozom: "tetszik-e", nem pedig "tetszett-e". Az emberek változnak, már soha sem lesz olyan, mint 3 éve volt. Ha az új tetszik, hajrá, ha nem, akkor mi a fenét keresel mellette?
2012. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én meg nem félnék, hogy elhagy azért, amit gondolok, egyenesen megmondanám neki, hogy mekkora csalódás, hogy ilyen ember lett belőle, mert többet várnál egy normális fiútól! Nézzen picit magába, mert valami rossz irányba halad. Ki merje megmondani, ha nem a barátnője? Szerintem ha elhagy, ne sajnáld. Gondolj bele, ki mellett vagy, és ez rád milyen fényt vet? Talán elgondolkodik rajta, ha Te szólsz neki, hogy kisiklik... de valakinek nem ártana, aki mondjuk meg is tudja érinteni odabent! És azok nem a tanárok lesznek. Ha pedig vége, akkor vége. Ha nem tudsz rá büszkén felnézni, úgy is megette a fene!
2012. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha régen kedves volt, az azt jelenti, hogy elszállt a sok pozitív visszajelzéstől. Vázold elé ezt az egész lefolyást külső szemlélőként, ha nem ismer rá a hibájára, vagy emiatt azt mondja, ha nem tetszik, mehetsz, akkor menj is. Mondd meg neki, hogy nálad van egy határ, és kezd az alá esni, holott régebben nagyon is túlszárnyalta...
2012. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg miért változott meg. Ha ő ezen kiakad úgy is kell neki ne akarj egy bunkóvak járni
2012. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!