Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te hogyan határozod meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan határozod meg, hogy a pároddal egy szinten vagy-e szellemileg?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy ki milyen jelek alapján könyveli el a másikat szellemileg a sajátjánál alsóbb/felsőbb szinten levőnek - és itt most tekintsünk el a nyilvánvaló esetektől, amikor pl a másik fél 2 értelmes mondatot nem tud összerakni. Mert szerintem ez összetettebb dolog annál, hogy kinek mi a végzettsége, vagy hogy teljesen közös legyen az érdeklődési kör. Ezen kívül érdekelne, hogy mik a tapasztalataitok. Ha valakit úgy ítéltetek, hogy nem egy szinten vagytok, mi lett a kapcsolat sorsa? Mekkora különbség az,ami még tolerálható?
2016. nov. 5. 14:27
1 2
 11/14 Titusztitusz ***** válasza:
65%
A "közös szinten lévő szellemi szint" dolgát úgy lehet a legkönnyebben eldönteni,ha BESZÉLGETÉSBE ELEGYEDÜNK a másik féllel...Éshát ilyen esetben rögtön kiderül az,hogy egyezik-e a másikkal a világnézetünk avagy sem,milyen szintü a másik álltalános műveltsége,milyen a logikai gondolkodása,lényeglátása,humorérzéke,stb,stb...Ha ilyen beszélgetések során én azt szűröm le,hogy a velem beszélgető hölgy JÓVAL ALATTA VAN ANNAK A MINIMÁLIS SZINTNEK,amit még tolerálni tudok,akkor az ilyen hölgytöl percek alatt megváltam mindig...Ugyanis a buta,primitív,műveletlen nők írtózatosan tudtak taszítani mindig is...
2016. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció és a nyitottság a világra.


Engem sok minden érdekel, hogy mi történik körülöttünk a világban, mi miért van. Nekem fontos, hogy a párom is ilyen legyen. Itt az alap jellemvonást értem ez alatt, nem azt, hogy pont ugyanazok a témák érdekeljék, mint engem.


Az ilyen nyitott, érdeklődő nőt tartom magammal egy szinten állónak, és ehhez nem diploma, vagy lexikális tudás kell, hanem megfelelő attitűd.

2016. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Off F v. N a kérdező?
2016. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13

Nő lennék :)

2017. jan. 3. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!