Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Nem jó a házasságom,azt tudtam,hogy a férjem talán már nem is szeret. Ezt a múlt hét végén meg is mondta, ehhez még hozzátette, hogy mivel meghíztam, nem tud nőként nézni rám. Én egyszerűen azóta nem tudok ugyanúgy nézni rá. Pedig próbálkozik, de nem megy.
2016. okt. 22. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezen nem tultenni kell magad hanem elkezdeni edezeni es lefogyni:-))
2016. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak bántani, de ha érezted, hogy gond van, akkor miért nem próbáltál lefogyni, miért vártad meg míg ki is mondja. És jól értem, hogy most még ő próbálkozik,, de te nem tudsz rá úgy nézni? Hát ez nekem fura.
2016. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
próbálok,csak sajna a betegségeim miatt nem megy olyan könnyen. ő meg próbálkozik,persze,mert szexet akar.csak nekem mindig az jut az eszembe,amiket mond.mert ezt már közölte csúnyábban is,mint pl olyan vagy,mint egy bálna,hogy nézel ki,stb
2016. okt. 23. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy fáj és rosszul esik, és a férjed részéről egyáltalán nem volt korrekt, hogy bálnának nevezett. Nem tudom, hogy milyen voltál a betegséged előtt és hogy azóta mennyit híztál, de ami azt illeti a betegséggel való takrózás nem fogja megoldani a problémád. A legtöbb hormonális probléma megfelelő diétára és mozgásra nagyon jól reagál. Persze, nehezebb dolgod lesz, de nem lehetetlen és akkor első sorban te is újra elégedett lehetsz önmagaddal.
2016. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt meg lehet tudni hany cm/kg vagy, es mennyi voltal elotte?

Egyebkent errol meg azt gondolom, hogy aki ilyen melysegekig sullyedt, mint a ferjed, hogy minosithetetlenul serteget, az elott zarva lenne az ajtom orokre...

Ez mar nem fer bele egy kapcsolatba, ez egy rongy ember...

Meg lehet azt mondani, ha baja van valamivel, nem igy...

A masik: ha csak nem 120 kg-ot hiztal rovid ido alatt, nem latom ertelmet, hogy barki barmit kifogasoljon. Pont! Elmehet a sunyiba.

Akkor ez csak elotte is arrol szolt hogy nezel ki. Max nem fogtad fel.

2016. okt. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!