Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kezdenetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenetek egy ilyen kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Parom elegge zarkozott ember, nem igazan vannak tarsas kapcsolatai de igenye sincs ra. Amivel eltelnek a napjai, hogy dolgozik hazajon, megissza a kis sor adagjat, pakolaszik itthon kicsit es ennyi. Velunk sehova nem hajlando eljonni. Van egy kozos lanyunk akivel ugy ahogy elvan, de a nagyobb lanyat folyamatosan piszkalja, szidja. A nagy lany sir sokszor, hogy nem szereti es nem erti hogy miert ilyen vele az apja. Nem ordibal, nem bantjabfizikalisan de morog vele allandoan. Velem kedves, de sokszor hozzam se szol 2 szot se. Eddig ugyahogy elfogadtam ilyennek, mert a kicsivel normalis volt, de mostanaban vele is kezdi. Ma pl felkelt hajnalba es sirt, ilyenkor nem lehet megnyugtatni, par perc utan magatol abba hagyja. Parom kiment hogy melegitsen neki tejet es hallom, hogy morog kint magaba hogy "fogd mar be a pofadat" ertem en hogy sokszor faradtan megy dolgozni, mert nem tudja kialudni magat de ez mar eros volt nekem. Vagy pl ki van akadva, hogy hozzadzoktattuk hogy koztunk alszik. Parom meg gondolta az lesz a nagybatszoktatas hogy fogja es atviszi a masik szobaba es otthagyja. Persze orditott a lanyom erre megint jott a morgas, hogy soha nem szokik at a szobajaba...hat mondom igy biztos nem hogy lehajitod az agyra a sotet szobaba. Szoval azt latom, hogybmar a kicsi is idegesiti. Nem tudom mit csinaljak, mer5 felek ha elhagyom valamit csinal magaval... a nagylanyt se tudom hogy viselne, mert az anyja elhagyta kis koraban, engem tekint anyjanak. Szoval nem tudom mi lenne a jobb, ha hagynam hogy menjen minden igy tovabb a gyerekek miatt, vagy lepjek tul rajtuk de ugy serul mindenki.
2016. aug. 11. 00:36
 1/8 Fish1 ***** válasza:
Első körben beszélnék vele erről, hogy vajon mi az oka az egésznek.
2016. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi mi mi lenne az oka?! Frusztrált, amiért a gyerek veletek alszik, ez nem egészséges, hogy oda van szoktatva. Néha gondolom lenne igény egy kis intimitásra ennek a csúnya bácsinak.
2016. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez csak egy pelda volt, a szexualis eletunkkel minden rendbe, de azon kivul semmi kozos tevekenyseg. Allandoan dolgozik, akkor is ha nem kellene csak hogy ne itthon legyen. Ha itthon van akkor meg nem foglalkozik a gyerekekkel. Pl. adtak fel hazit nyarara a nagynak, piszkalja folyamatosan vele, meg morog hogy miert nincs kesz, de leulni mar nem ulne le melle, hogy egyaltalan megnezze mit csinal. Dicserni soha nem dicseri semmiert csak azt erezteti vele, hogy semmit nem tud, buta stb. Amibe lehet hogy van igazsag, mert sajnos tenyleg vannak hianyossagai a lanynak, de ahelyett h segitene meg inkabb lejjebb nyomja. A kicsi is idegesiti ha hisztizik de eszebe se jut hogy azert anyas annyira, mert o nemigen foglalkozik vele. Neki a hiszti kezeles annyi, hogy beviszi a furdobe a hideg viz ala hatha lenyugszik. Biztos van olyan gyerek akinel ez hasznal, d3 ha ismerne tudna hogy ezzel csak jobban behergeli magat. Ez mind csak pelda, de sok ilyen helyzet van.
2016. aug. 11. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez az ember nem való sem apának, sem férjnek.

Fura, hogy ez csak jó sok együttélés egy közös gyerek után derült ki számodra, főleg úgy, hogy ott volt a "referencia", a saját lánya.


Ilyen kapcsolatban nem érdemes maradni, csak éltek egymás mellett, nem egymással. Szerelemnek, gyengédségnek a nyomát se látom. Nem azt, hogy nem tudja kimutatni, hanem hogy érezné egyáltalán.

Feltételezem, az előző kapcsolata se véletlenül ért véget. Elvált? Megözvegyült? Ritka, hogy az apa neveli a gyereket.

Lehet, hogy egyszerűen csak kellett neki valaki, aki gondoskodik a kislányról, és ellátja a háztartást, de neki nincs szüksége társra sem. Él a lehetőséggel, hogy van szex, és pont.


Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon sok férfi lesz ilyen morgós és magának való 40 felett.


Akkor is sérülni fog mindenki, ha nem lépsz. Lelkileg tönkre fogja tenni a lányokat, hogy az apjuktól nem kapnak figyelmet és szeretet, és mindig csak a hibáikat emlegetik. Az se jó példa számukra, ha te mindezek ellenére benne maradsz a kapcsolatban, mintha ez teljesen normális és elfogadható dolog lenne.


Csapj az asztalra, és mondd meg a párodnak, hogy kicsit tegye oda magát, mert neked itt eleged volt. Ha pedig nem lesz változás, akkor szétmentek.


A nagylányt sajnálom, mert akkor ott marad ezzel a lélektelen zombival, és egy jó szót nem fog kapni. Ha szeretnétek tartani a kapcsolatot, arra egészen biztosan lesz lehetőség, és könnyebb lesz kilépni a kapcsolatból.

2016. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andi80018 ***** válasza:
Pontosan, az ember szerintem konkrétan bele van kényszerítve egy élethelyzetbe, amiről természetesen ő tehet, de nem úgy akar élni, valószínűleg. Nem mindenki társas lény, ő ilyen magának való. Már változni nem fog, csak rosszabb lesz, ahogy idősödik. A legrosszabb fajta öreg lesz, sajnos. Nem lett volna való neki se feleség, gyerek meg pláne. Olyan, mint egy egyszerű parasztember, aki elvan a saját világában. Én biztos otthagynám, bár gondolom gyerekkel nem akarod, meg nem is könnyű. Mondjuk az tényleg hülyeség volt, hogy a gyerek közöttetek alszik, de ez csak egy mellékes dolog.
2016. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andi80018 ***** válasza:
Mondjuk én ilyen, már meg ne haragudj, butának tűnő emberrel nem is tudnék élni. Nem lehet valami intelligens, leírásod alapján .
2016. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha làttad hogy ennyire magànak való, zàrkózott, akkor minek jöttél vele össze? Minek szültél közös gyereket? Mit hittél? Hogy majd miattad megvàltozik? Ugyan...


Én nem marandék vele...bàr bele sem kezdtem volna. Ott kezdődik a dolog.


Neki csak kellett egy csaj aki vigyàz a lànyàra és akibe esténként üríthet. Ennyi.

2016. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fáradt, és értéktelennek érzi magát.

Jó ember, csak nem úgy mutatja ki, ahogy elvárod tőle.


Amúgy meg válj el tőle, ne törődj vele(ük).

2016. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!