Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges hogy két férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy két férjem legyen?

Figyelt kérdés
Már 6 éve vagyok együtt két férfival. Már együtt élünk, ők legjobb barátok. Lehetséges e az, hogy mindkettő a férjem legyen?

2016. aug. 7. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem király, hogy ennyire szabadok vagytok :)
2016. aug. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Én nem osztom meg senkivel az asszonyt.Az az én lyukam.Oda csak én megyek be.Nem vagytok normálisak.1 farok nem elég? -_-
2016. aug. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem meg tök jó lenne, én imádnám az ilyen kapcsolatot. :D De ez Magyarország, mit vársz az emberektől, itt engem még azért is megszóltak idegenek amiért étkezési utalvánnyal fizettem. A korlátoltság elképesztő mértékű és el se merik képzelni, hogy valami, másnak lehet jó, ami nem olyan, mint az ő életük.


Törvényes keretek között nem lehet megoldani a házasságot.

2016. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Bevesztek harmadiknak? :)
2016. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
tibcsi052 úgy beszélsz az asszonyodról mintha valami tárgy lenne, az a te "lyukad". Gratulálok egyébként. És köszönöm a normális válaszokat, látom vannak még elfogadó és kedves emberek, jól esett köszönöm :)
2016. aug. 9. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!