Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges hogy két férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy két férjem legyen?

Figyelt kérdés
Már 6 éve vagyok együtt két férfival. Már együtt élünk, ők legjobb barátok. Lehetséges e az, hogy mindkettő a férjem legyen?

2016. aug. 7. 23:40
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
84%

Törvényes keretek között nem hiszem.


26/F

2016. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Létezik olyan, hogy poligámia amcsiéknál él pár pasas akinek több feleségevan,de hogy ez itg mo-n törvényes-e azt nem tudom.
2016. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt halottam egyes országokban engedélyezett a poligámia. Ha külföldön házasodok össze velük, akkor az itt Magyarországon is érvényes?
2016. aug. 7. 23:48
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Mekkora lúzer mindkettő
2016. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Nincs olyan ország, ahol egy nőnek több férje lehet. Néhány muszlim országban a férfiaknak négy felesége is lehet, ahogy a Korán írja, de nem mindegyikben.

Magyarországon konkrétan bűncselekmény a kettős házasság (Btk. 214. §).

2016. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked :D Amúgy nem lehetséges papíron.
2016. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak nem egyszerre.
2016. aug. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Blade Bone ***** válasza:
57%

Mind a kettő egy lúzer szerintem is, meg te is az vagy.

Mit csinálnál egyébként, ha kiderülne, hogy ők ketten nélküled is babusgatják egymást, és otthagynának? :D


Bocsi, ha bunkó vagyok, de nem szeretem az ilyesmit.

2016. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Az csak egy papír.Élvezd az életet így.
2016. aug. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Attól, hogy így vagyunk, még nem melegek, meglehet nyugodni. Mellesleg nem értem, miért lennének lúzerek, főképp azt, hogy én miért lennék lúzer.

Kicsit hosszú lenne azt a történetet itt leírni, ahogyan kialakult ez az egész. Én tudom, és ők is tudják és a barátaink is. Mi így boldogok vagyunk.

Azokat a nőket, ill. férfiakat kellene megnézni, akik megcsalják a párjukat. Itt nincs erről szó. Nem ilyen véleményeket kértem, hanem segítséget. Nem ismersz se engem, se őket. Ne ítélkezz!

A normális válaszokat pedig köszönöm! Ha ez nem lehetséges, akkor marad így tovább. Így is boldogok vagyunk.

2016. aug. 8. 04:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!