Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfiak, akik nosulni akarnak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, akik nosulni akarnak! Szamotokra milyen a jo feleseg?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok, kerlek.

2016. júl. 14. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Lenyeli!


41/F

2016. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Aki hajlandó eltartani és finanszírozni a hülyeségeim.
2016. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
tud főzni,ért a házimunkához,és kielégitő az ágyban.36/F
2016. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Varom a tovabbi valaszokat, hogy ki mi alapjan valaszt jovendobelit.
2016. júl. 14. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Én már megnősültem, 5. éve vagyunk házasok.


Én amióta az eszemet tudom sosem vágytam kalandozásra, soha nem volt célom megfektetni a lehető legtöbb nőt. Elsőre szerettem volna megtalálni a lelki társam. (ez sikerült is) Nem sok tapasztalat érdekelt sok nővel , hanem sok tapasztalat egyetlen nővel, aki olyan mint a feleségem.:)


Ő az ideálom külsőleg és belsőleg egyaránt. Ő az igazi számomra 100%-ig. Nekem ez kellett a nősüléshez.


A lényegesebb dolgok nekem ezek:


- szeret engem, tisztel

- hűséges hozzám

- őszinte

- intelligens

- szeret poénkodni , vicces, nem egy humortalan karótnyelt típus

- nem alkoholista, nem drogos

- nem dohányzik

- nem festett hajú/ műkörmös/rajzolt szemöldökű szoláriumozott tucat p...csa, és nem piercingekkel teleszúrkált, félkopaszra nyírt egyén, hanem egy nő


- van bennünk közös, de nem annyira,hogy unalmasan egyformák legyünk

- különbözünk annyira, hogy ezek a dolgok ne akadályozzák a kapcsolatunkat

- ha gond merül fel, elmondja és nem várja el hogy gondolatolvasó legyek, ugyanezt én is megteszem természetesen

- estleges problémákat hiszti nélkül meg lehet vele beszélni

- lehet vele kompromisszumot kötni úgy, hogy mindketten engedünk egy kicsit, de egyikünk sem adja fel saját magát a másikért

- ok nélkül nem féltékenykedik

- nem várja el, hogy lemondjak a haverokról, hobbimról

- házias, szeret rendet tartani és tud főzni, valamint a kedvenc édességeimet elkészíteni:) Mindemellett természetesen én is kiveszem a részem a házimunkából, hisz mindketten dolgozunk. Ugyanakkor nem rendmániás (azt utálom) például ne kapjon idegbajt, ha csak másnap mosogatunk el, mert helyette inkább szexelünk

- egyetértünk a legfontosabb dolgokban (házasság, gyerekvállalás, és az ezzel kapcsolatosan felmerülő problémák tekintetében)


Nagyjából ennyi.


27/F

2016. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves #5, annyi idos vagy mint az en parom, igaz, hogy meg csak 20 eves vagyok, de mi is 2 even belul tervezzuk a hazassagkotest :)

Sok boldogsagot a tovabbiakban is!

2016. júl. 14. 20:28
 7/11 omba ***** válasza:
78%

Írjam ide a személyi számát?

Nem úgy van az, hogy sétál az ember az utcán és keresi a jó feleséget!

2016. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

3.!

Nálunk ez megvan, a páromnak megse elég :/

2016. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Kicsit fiatal vagyok még hozzá, de leírom (nem fontossági sorrendben):

- nem baj, ha féltékeny - legalább tudom, hogy számítok neki valamit -, de túlzásba nem kell vinni. De úgyse adok rá okot, hogy féltékeny legyen, úgyhogy ez csak kezdetben lenne úgyis.

- hűséges legyen

- ne akadjon ki mindenen, értse a tréfát

- mosolygós legyen

- legyen okos - ne kell zseninek lennie; én se vagyok az. :D De ne is a földet verje az értelmi szintje.

- a világképünk egyezzen

- tetsszen a külseje és onnantól már mindegy, hogy hogyan mutatkozik előttem. A sminket nem is szeretem pl.

- ne akarja ő hordani a nadrágot, mert nem fogja úgysem! Ne akarjon parancsolgatni.

- ne legyen neki előttem sok-sok kapcsolata/testi kapcsolata


most így hirtelen ennyi...

2016. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is kedves utolsp :)
2016. júl. 17. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!