Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házas férfiakat kérdem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas férfiakat kérdem: mennyire igaz?

Figyelt kérdés

[link]


Na már előre várom azokat a nőket, akik férfinak kamuzzák magukat csak azért, hogy trollkodjanak....


2016. jún. 19. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

van benne igazság az egyértelmű.

szerintem a kontroll elvesztése okozza ezt,ha a férfi elveszíti az irányító szerepét és megalkuvó lesz.

vagyis megérdemli az a férfi akivel ezt meg lehet csinálni.

én is észrevettem a feleségem ilyen irányú törekvéseit egy időben,de nem hagytam magam,maradtam én a főnök nálam van a kontroll.

esetleg elolvashatnál egy másik érdekes cikket a témában-férfihang shit teszt.

2016. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Titusztitusz ***** válasza:
56%
Ez az egész írás úgy butaság ahogy van...Vagy legalábbis csak egy szerencsétlen lúzer szemszögéböl nézi a "házasság álldásait"...Nade ha egy "alfahím" szemszögéböl nézné a cikk írója a helyzetet? Ez esetben egy sort se írt volna arrol, amiröl írt...Én ebben egészen biztos vagyok...
2016. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kamuzom magam férfinak, viszont leírom a véleményemet, ha nem gond :) Ha gond, akkor maximum figyelmen kívül hagyod.

Az ilyen férfiak nem nővel vannak, hanem hárpiával, akikből elég sok akad. Ha már az író különbséget tett férfi és görcs között, megtehette volna ezt nő és hárpia között is. Nem vagyunk egyformák, se mi nők, se ők férfiak. Nem kétlem, hogy vannak ilyen esetek, de aki ilyen hülye, az meg is érdemli, nem tudom sajnálni.

A cikk maga egy pongyola sz*r, nem sok értelem van benne. Nagyon sok ilyen van mostanság, hiszen a bloggerek nagyon divatosak mostanság. Féligazságokat tördelnek bele, provokálni próbálnak másokat, meghökkenteni, de valódi írói vénájuk, tehetségük nincs, eszük is csak minimális. Látnak egy esetet, vagy többet, általánosítanak, felbujtanak, megoldást meg vagy kínálnak, valami közhelyes borzadály formájában, vagy még ennyit sem. Sz*rral dobálóznak, aztán ha sokan felháborodnak rajta, azt hiszik sikerük van, hiszen valamilyen hatást kiváltottak. Egyre pongyolább, borzalmasabb irományokat produkálnak és marha büszkék magukra. Az egyik tipikus amúgy az ilyen "mondjuk oda a nőknek, hogy mi a baj velük" a másik pedig a "fogadd el, és becsüld meg magad, mert egy kincs vagy, és a férfiak az idióták". Mindkettőre igaz, amit leírtam.

2016. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, #3 tökéletesen leírta, amit gondolok. Ez egy csaj, aki rájött, hogy nem kéne ennyire pitsának lennie, és azt gondolta, hogy ez egy világmegváltó gondolat, ami még soha senkinek nem jutott eszébe. Felhívnám a figyelmet, hogy - ellentétben azzal, amit az írás sugall - az író nem beszél minden nő nevében, sőt, merem állítani, hogy a legtöbb nő nem ilyen.
2016. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezmiez?
2016. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 as tökéletesen leírta : "Az ilyen férfiak nem nővel vannak, hanem hárpiával, akikből elég sok akad"


Ennyi ezt kell észrevenni!

Nekem például 10 évembe telt mire rájöttem bármit csinálok sosem lesz jó. Nem azért mert idióta vagyok vagy béna, hanem mert a párom nem hozzám való. Vagyis az expárom, már otthagytam....

2016. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy mi a téma, de aki ilyen szinten általánosít az csak buta ember lehet. Az írásból látszik hogy az író nagy okos dolgokat szeretett volna közölni, és megváltani a világot ezzel a szöveggel, csak épp közben érzelemmentes, üres, értelmetlen szöveg lett, amiben még ellentmondások is vannak.

Gratulálok neki

2016. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a kozhely halmaz?

Jeezus a viharban, sztem menjen el valami tanfolyamra es tanuljon meg irni, igy elsokorben vagy hagyja az irast masra, mert ami nem megy azt ne eroltessuk.


Egyebkent vontatott, unalmas es a fekete feher kontraszt miatt olvashatatlan.

2016. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!