Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Régebben miért munkabírásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben miért munkabírásban mérték a férfiakat?

Figyelt kérdés

Régebben előny volt ,ha egy férfi alig volt a családjánál , maszekolt, nagyon sokat dolgozott, ma meg már azt akarják ,a lányok ,hogy elmenj munkahelyre legyen egy legalább 100 ezres fizud, hobbid, járjatok el szórakozni, életet élni.


Mert régebben volt a mentalitás, hogy dolgozd ki a lelket, jó legyen a gyerekednek, ma meg már inkább együtt van a család.

Anya régi elv alapján nevelt, mindig mondta, jaj Istenem ez a férfi se szaggatja az istrángot, nem valószínű ,hogy párja lesz. Munkahely után letelik a 8 óra azt kész. De ma már ,nem az kell ,hogy ne legyen szabadidőd, folyton csak dolgozz hobbi nélkül, én is tudom ,engem ezért uncsinak hívnak.


2015. aug. 21. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert régen a férj tartotta el a családot, és a család szerepe is a gazdasági munkaközösség volt - amihez gyakran társult szerelmi ellenszenv, azaz kisbaltával a párna alatt aludt a feleség.

Ma meg a férj elsősorban érzelmi, szellemi társ és szerető (röviden: szerelmi partner).

2015. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért? Most komolyan a szerelmemmel ne legyek együtt? Már nem a férfi vállán van a család eltartása. Én is dolgozom. Gyerek még nincs. Nem kell mindenáron pénzt költeni de jól elbeszélgetünk videojátékozunk macskázunk kirándulunk. Ezek jó dolgok.

Dolgozunk mindketten. Amúgy a végzettségünk is ugyanaz és nem nagyon lehet vele maszekolni.


Anyud nevelési módszerét nem bírálnám, de az biztos hogy én nem szabadidő nélküli robotmunkára fogom nevelni a gyerekemet, hogy majd a saját családját se ismerje de feláldozza magát. Pénz kell a családnak de nevelni is kell a gyereket, az meg időigényes. Nem attól lesz tartalmas a gyerekkoruk, hogy a 3. Iphone-t is negkapgatja hanem az együtt töltött közös idő, élmények és a bizalom miatt. Ez lehet egy olyan társas játék amiben csak egy gyufás dobozt pöckölgettek és megpóbáljátok élére állítani. Szeretetből nem lehet megélni, de anélkül nincs család se!


Kérdező, szerintem te nem unalmas vagy. Konkrétan nincs nő aki szerelmi házasság esetén nem akarja látni a férjét. Amúgy én 8 óra munkával 2x -er annyit keresek mint említetted szóval párommal megélünk maszek nélkül.

2015. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!