Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy nyissam fel a férjem szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyissam fel a férjem szemét?

Figyelt kérdés
A fèrjemmel 3 ève vagyunk egyutt. Kezdetekben rajongott èrtem. Nem volt semmi amin össze tudtunk volna veszni. Eltelt kèt èv ès nehèz időszakot èltunk át ( anyagiak) de összetartottunk. Szeptemberben kezdett az ùj munkahelyèn ahol nagyon jòl keres. Minden idejèt munkával töltötte ìgy monotonná vált az èletünk. Az utòbbi időben nagykèpű lett, sokszor a fejemhez vágta hogy többet keres, hogy èn csak szòrom a pènzt ( sokkot kap ha a szàmlàt ki kell fizetni).A házimunka az èn munkám az ügyintèzès a főzès minden rám szakad. Elmegy lehùzza a napi nyolc òrát hazajon ès nyomkodja a telefonját. Tèlen elmentem tesòmèkkal 2x belfoldon 2 napra sielni de a fejemhez vágta. ( ő nem akart jonni) kiakad ha nincs vacsora, vagy ha valamire nem jut időm. Lakást akarunk venni èa hangoztatja h ő fog venni. Èn olcsò lakást akarok kevès hitellel nos ő drágábbat többel havi 100000es törlesztővel. Ha elmondom h ez mièrt nem jò azt mondja irányìtani akarom. Sokszor ùgy èrzem már semmibe nem nèz,elegrm van h csùnyán beszèl velem . A poèn h nem.is látja csak saját magát. Fiatal vagyok de ùgy èrzem öregedtem az utòbbi egy èvben mellette ès fel sem tűnik neki. Hogy èbresszem fel? Mit javasoltok? Beszèltem vele erről sokszor de csak azt làtja h kiállhatatlan vagyok meg rossz felesèg aki ha hazaèr estr 9kor nem áll be a konyhsba vacsorát csinálni. Gyerek nincs.
2016. máj. 5. 08:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,hogy még a hitel felvétele előtt hagyd el.
2016. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Neked van munkád?
2016. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a férjednek. Ő dolgozik, hogy jól éljetek, te meg annyira sem vagy képes hogy munka után friss vacsorával várd. Ne csodálkozz, hogy ő is így viszonyul hozzád.
2016. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 9-essel. A férjednek nem vagyok fontos, lehet csak azért akart nősülni, hogy legyen egy pótmamija/házvezetőnője, aki főz-mos. Ezért lazán színészkednek a pasik. Ez szerintem is csak egyre rosszabb lesz. Ha elmondásod szerint már most ennyire rossz hatással van rád, hogy úgy érzed öregedsz, stb. akkor érdemes lenne végre kilépned ebből az egészből, amíg könnyen megteheted!
2016. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Igen dolgozom ìgy sèrt az a feltètelezès h igaza van mert mèg annyira sem vagyok k3pes h vacsival várjam. -.- volt h k3t munkahelyen is voltdw mivel keveset voltam otthon a hètvègèt lepasszoltam. Ezek a teendők nekem mind munka mellett vannam. Ő 5re èr haza è n 8ra.
2016. máj. 5. 22:12
 16/23 A kérdező kommentje:
Ma annyit kèrtem h mosogasson el. Mert holnap jonnek baràtok.kozolte h nem fogja. Hazaèrtem megcsináltam. Ő meg alszik mert fáradt. Pedig èn is hatkor keltem.
2016. máj. 5. 22:15
 17/23 A kérdező kommentje:
Nagyon nehèz. Vele kèpzeltem el az èletem. Egy időben ordibáltam azèrt h bunkò velem, h konyirogni kell minden aprò dologèrt, hogyha a munkám bent tartott az irodában ès nem volt időm elmenni befizetni a számlát mert 8ra minden bezár akkor csinálja már meg mert 4kir vègez. Erre ment az h èn mindig csinálok neki programot. Szociális èletre nincs időm... neki minden pènteken van erre ereje ill. Ideje.
2016. máj. 5. 22:28
 18/23 A kérdező kommentje:
Szòval cseszhetem Hiába àlltam mellette ès vittem az igát amikor megszűnt a munkàja. Hiába b... meg!... talpraesett nő vagyok de most megrekedtem. Pròbálom fenntartani a látszatot nap nap után g nincs baj megoldjuk de magamnak nem tudok hazudni. Ès k..ra fáj mert rengeteg áldozatot hoztam kettőnkèrt. Ès igen elvett èn meg hozzámentem. Azt gondoltam csak össze kell szokni mert mindenki ezzek jön. Meg a türelem. Ès mi van? Egy vaskos bankszámla egy pasi aki jòl keres ès este hozzám se szòl csak ha kell valami. Nem ezt akartam... :( hol van az az ember akihez hozzá mentem? Ùgy èrzem nen tudok ugrani de nem a biztonsàg miatt hanem miatta.
2016. máj. 5. 22:39
 19/23 anonim ***** válasza:

Akkor meg közöld vele, hogy kilépsz a munkahelyedről és mostantól csak a háztartási és az ő egyéni igényeinek kielégítésére fogsz koncentrálni. És ilyen egyszerű. Te is kipihent leszel, mindent eltudsz idejében végezni, lesz friss vacsora/ebéd az asztalon...stb. így ő is elégedett lesz. Szerintem mond meg, hogy ha ezek az igényei akkor márpedig te nem fogsz dolgozni. Minek keresi meg azt a sok pénzt ha semmi kiváltsággal nem jár te meg közben ugyanugy megszakadsz a melóban?


Szóval én ezt tenném. Ha meg nem tetszik neki, akkor meg tovább állnék. Mi értelme van egy házzaságnak ha a két fél nem számíthat egymásra? Ennyi erővel külön is élhettek.


Én nem akarok bele ugatni az életedbe, mert semmi közöm hozzá, de próbálj meg ne szenvedni. Ha a férjedet nem érdekli, hogy neked is kényelmes legyen, akkor tényleg semmi értelme.

2016. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát kemény dió sokszor ez a házasság.Jobb ha kerek perec megmondod neki ,hogy te így nem tudsz élni tovább..kérdezd meg,hogy ő hogy érez lát e még ebben a házasságban jövőt? De komolyan. ...Mert tudom ,hogy szereted de egy ilyen kapcsolatba nem érdemes őrlődni.Nem kell egyik félnek sem az áldozatot játszani mert az már rég rossz..vagy észbe kap vagy nem..Ha nem ne sajnáld lépj ki emelt fővel és találsz olyat akivel boldog leszel...
2016. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!