Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy nyissam fel a férjem szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyissam fel a férjem szemét?

Figyelt kérdés
A fèrjemmel 3 ève vagyunk egyutt. Kezdetekben rajongott èrtem. Nem volt semmi amin össze tudtunk volna veszni. Eltelt kèt èv ès nehèz időszakot èltunk át ( anyagiak) de összetartottunk. Szeptemberben kezdett az ùj munkahelyèn ahol nagyon jòl keres. Minden idejèt munkával töltötte ìgy monotonná vált az èletünk. Az utòbbi időben nagykèpű lett, sokszor a fejemhez vágta hogy többet keres, hogy èn csak szòrom a pènzt ( sokkot kap ha a szàmlàt ki kell fizetni).A házimunka az èn munkám az ügyintèzès a főzès minden rám szakad. Elmegy lehùzza a napi nyolc òrát hazajon ès nyomkodja a telefonját. Tèlen elmentem tesòmèkkal 2x belfoldon 2 napra sielni de a fejemhez vágta. ( ő nem akart jonni) kiakad ha nincs vacsora, vagy ha valamire nem jut időm. Lakást akarunk venni èa hangoztatja h ő fog venni. Èn olcsò lakást akarok kevès hitellel nos ő drágábbat többel havi 100000es törlesztővel. Ha elmondom h ez mièrt nem jò azt mondja irányìtani akarom. Sokszor ùgy èrzem már semmibe nem nèz,elegrm van h csùnyán beszèl velem . A poèn h nem.is látja csak saját magát. Fiatal vagyok de ùgy èrzem öregedtem az utòbbi egy èvben mellette ès fel sem tűnik neki. Hogy èbresszem fel? Mit javasoltok? Beszèltem vele erről sokszor de csak azt làtja h kiállhatatlan vagyok meg rossz felesèg aki ha hazaèr estr 9kor nem áll be a konyhsba vacsorát csinálni. Gyerek nincs.
2016. máj. 5. 08:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy alapvető jellembeli hibája van, ami az adott körülmények között jött a felszínre... Az jut eszembe, hogy esetleg beszélj a barátaival, ismerőseivel (ha vagy olyan viszonyba velük), hogy ébresszék rá mit csinál, mert lehet ez magának fel sem tűnik...
2016. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

Ha van hova menni akkor összepakolnék. És otthagynám az uram gondolkodni. Megmondom, hogy jelen felállás szerint nincs sok értelme a házasságunknak.

Te a társa akarsz lenni egy férfinak nem a házi rabszolgája, arra tarthat bejárónőt is jó pénzért és az minden kívánságát lesi.

Azt ha észbe kap akkor utánad megy és végre meg tudjátok beszélni a dolgot. Ha nem akkor úgy nem lehet semmi rendbe hozni, hogy neki ez teljesen ok, ami most van.

2016. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt hiszem ez a valós énje és az első két évben vett erőt magán,hogy ezt az énjét valahogy elnyomja,de most már nem teszi többé és meglepne ha erre még rá tudnád valahogy bírni.Attól félek nem látod többé azt a férfit aki az első két évben volt.
2016. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam èn is ezen... nem tudom. Nehèz nagyon. Nèha rá se ismerek. Sokszor mondtam már neki h mièrt èrdemlem ezt? H minek vett el? Ès mièrt nem mutatta ezt az ènjèt az elejèn mert akkor nem mentem volna hozzá. A válásra az a válasza h ha èn ezt akarom akkor számoljak azzal, hogy ő nem fog megbocsátani.
2016. máj. 5. 08:50
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A pénz megváltoztatja a gyenge jellemû embereket. Elõször próbálj meg leülni vele és megbeszélnj. Ha nem mûködik menj be a hálóba, fogd meg a bõröndöd és mond meg a férjednek hogy ha már nem Consuelat a mexikói házvezetõt látja benned keressen meg.
2016. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Bence_ ***** válasza:
87%

"Sokszor mondtam már neki h mièrt èrdemlem ezt? H minek vett el?"

Azért érdemled mert hagyod.

Mi az,hogy elvett? Elvett valahonnan, tárgy vagy?

Te mentél hozzá így el is jöhetsz. Te döntésed.

2016. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Ha jól értem, nincs önálló jövedelmed...

Amennyiben találsz munkát, s van hová menned. Akár a szüleidhez, akkor nagyon gyorsan indulj!

Jah, és az egy dolog, h ő nem fog megbocsátani, de TE SE TEDD!! lehet hogy észreveszi, h Nélküled megáll a lakás az élete, s ő könyörögné vissza magát! Te se fofadd vissza utána... Néha rájön az ember, h a párjával volt addig a lejobb az élete, de a kezdeti sokk után rájön, h nélküle sokkal jobb! 😃

2016. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod, hogy megteszel minent azért, hogy rájöjjön, mi a baj, akkor ne tűrj tovább. Ennyi.
2016. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Addig tegyél erre pontot, amíg nincs meg a lakáshitel, meg amíg nincs gyerek!

Ki nem xarja le, ha nem bocsájt meg?! Még azt hiszi, ha elmész, majd megbánod, és könyörögsz neki?! Pfff...


Sajnos ez nem lesz jobb, ez csak rosszabb lesz.

Ha lesz egy gyerek, magasról le fogja xarni, ha egész éjjel fent voltál vele, és nappal se tudtál még pisilni menni se. Lesz ordibálás, meg kiakadás, ha nem tiptop a lakás, mert "te csak ülsz otthon, és nem csinálsz semmit", és egyébként is "ő tartja el a családot". Ha max. gyed-et kapsz, akkor is...


Szerintem szépen menjetek külön, mert egy ilyen kapcsolatban sose leszel boldog, ő meg sose fog változni.

2016. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9 esnél ott a pont!
2016. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!