Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vége ennek a házasságnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége ennek a házasságnak?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok mindent bevállaltam a család érdekében, ez elég sok stresszel járt, hozzá van egy amúgy értelmes, de teljesen érhetetlen gyerekünk, katasztrófa otthon is, ha valahova elmegyünk pláne, bevallom van amikor magam alatt vagyok akár napokig is. Bármit csinálok úgy érzem nem elég, nem elég jó.


Párom aztán összebarátkozott egy csoporttársával (kb. barátság extrákkal).


Mondtam neki párszor váljunk el a francba, de nem akar. Közben kiderült a sráccal szoktak ilyenről beszélni, hogy mi lenne ha elválna. Persze hogy miből, hol és hogyan élnének... azt elképzelni nem tudnám. Legfeljebb a gyerek anyjánál.


Miután kiderült ő aztán tartja magát ahhoz, hogy szeret, nem tud nélkülem élni, csak hát nekem nem sok boldogságom van így. Szerintem neki sem.


Viszont ha elválnánk bár dolgozik, nem tudná magát eltartani... ez nekem se tetszene, ugyanakkor balek se akarok lenni, hogy eltartsam ha nem vagyunk együtt.


Érdemes még ezt a házasságot javítgatni, vagy nincs értelme már?


2016. ápr. 20. 10:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1. ? Nem tudod, hogy mennyit keres?


2. Akkor a fél ház, hogy nem tudná fenntartani?

És az a kérdés, miből élne meg?

Most hülyülsz????

Akkor el tudja adni, 2 lakást tud belőle venni, az egyiket lakja, a másikat kiadja. Már egy lakás bérleti díja elég ahhoz, hogy az ember megéljen.


3. "nem hiszem hogy nagyon jól érezné magát a szüleinél."

Most ti jobban érzitek magatokat egymással, mint ő a szüleinél?:)


" Azért annak nem örülnék ha a szüleihez kellene hazaköltöznie. "

??

Most komolyan,ha valakitől el akarsz válni, mert nem jó társad, akkor miért viseled annyira sziveden, hogy 10-es skálán nem 10, hanem 8-as szinten fog élni?...

Most sem éltek 4-esnél jobban, hiszen szar a házasságotok.

2016. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem semmiképp nem mindegy hogy alakul az élete. Egy magamhoz hasonló normális férfival szívesen elengedném. Kretén léhűtővel nem.


Szerintem szüleinél nem lenne jó neki.


Egy dolog hogy nem a legjobb a házasságunk, de igazából magamon is érzem, magam körül látom, hogy igaz a tézis ami szerint az ember x ideig bír csak szerelmes lenni. Nem egyetlen kapcsolatra van tervezve az ember. Eltelik aztán vagy nézegetik egymást, vagy becsapják magukat is, vagy valahogy kihúzzák mert nem akarnak válni.


Nekem viszont semmi humorom akár csak még egyszer is megnősülni.


Érdekes itt is, meg az egyik barátommal akivel megosztottam a dolgot mindenki szerint el kell válni, egyedül a feleségem szerint nem. Ő azt mondja szeret és nem tud élni nélkülem. Hazudik? Vagy magának se meri beismerni mit érez?

2016. ápr. 21. 09:25
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, igazatok van el kell válni. Délután hazajön a feleségem és közlöm a jó hírt vele.
2016. ápr. 21. 12:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Miket beszéltetek?
2016. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!