Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a ferjem kijelentette, hogy szerinte jobbat erdemel mint en es kapna is jobbat?

Figyelt kérdés

en ugy erzem mindent megteszek annak erdekeben, hogy jo feleseg legyek de neki semmi se eleg jo...

2 eve vagyunk hazasok...


2016. ápr. 20. 09:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért a kapcsolatért én se küzdenék, jó utat, sok sikert kívánnék és pá édes.
2016. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen meg kéne tudni, hogy ezt miért mondta, mire alapozza. Ez egy olyan mondat, amit nem tudom, hogy ok nélkül mond-e az ember, hogy őszinte legyek. De ha mégis úgy érzed és tudod, hogy te jó feleség vagy és nem lehet vaj a füled mögött, akkor igazságtalan a férjedtől ez a kijelentés. Én úgy gondolom, ha valaki ilyet ok nélkül mond, az nem igazán szeret.
2016. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vegyél ki egy szabad napot,fogj egy bőröndöt,b@ssz bele pár dolgot,a többit meg dobd a kukába vagy add oda valami jótékonykodásra.Ha meg hazajön,mondhatod,hogy na,most már mehet keresgélni szerinte jobb nőt,mert már össze van csomagolva.Kíváncsi lennék a reakciójára. :D
2016. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Első gondolatom, hogy ne vegyen rá mérget, hogy jobbat érdemel...

Te viszont garantáltan jobbat találsz.


Ki kell rakni, hadd keresgéljen. Lehet onnan van ekkora arca, hogy ő már keresi az utódod, és van valami macája.


Én biztos kivágtam volna, már a válókeresetet is be lenne adva.

2016. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Összecsomagolnám a cuccait és sok sikert kívánnék.
2016. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

"A pasik mind egyformák!"


Ez nagyon szép volt Szörnyella. És intelligens is.

2016. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lehet jobbat erdemel de ezt kapta ezt kell szeretni.

Ha a ferjem igy poenkodik Akkor elmondom neki most mar bevasaroltal nincs visszaut a kiralylany nem var tobbet rad.

2016. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ó, én azzal a lendülettel csomagolnék - vagy az ő cuccait -, másnap pedig elmennék ügyvédhez.

Ha viccből mondta, akkor is gáz, ha pedig komolyan, úgy jobb, ha tényleg elválunk.

2016. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!