Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha kivanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kivanom a szexet? Csaljam meg a ferjem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mitevo legyek. Van egy alom ferjem, aki mindenben tokeletes. Nagyon jo apa, ugyes a munkajaban, jol keres, a lanyok kedvence, iszonyu jokepu es nagyon szeret engem, de neki eleg a kethetente fel oranyi szex. Nakam meg nem. El se tudom kepzelni, hogy mas erjen hozzam, mert en is szerelmes vagyok a ferjembe, de hianyzik a testiseg. Mi nem azok az emberek vagyunk, akik nem beszelik meg a dolgaikat, szoval o is tudja, hogy ez nem eleg es valtoztatnunk kellene, de valahogy nem megy a kezdemenyezes se neki, se nekem. En mar nagyon frusztralt es ideges vagyok, es a legrosszabb, hogy ha szexelunk, utana csak meg inkabb kivanom. Olyan mint csokit enni, megeszle egy keveset, aztan meg tobb kell... Szoval ez lassan tiz ev utan normalis? Mit csinaljunk? Egy idobe (mas miatt) jartunk parterepiara, de most, hogy kulfoldon elunk az mar nem opcio (nalam a nyelv basic, es az keves lenne a lelkem kiontesere).
2016. ápr. 17. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha Németország középső részén élsz esetleg néha besegíthetek.
2016. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress odakint magyar pszichológust,bár kérdés,hol laktok.
2016. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne csald meg az egy undorito dolog.Kerek perec mond meg neki hogy neked surubben kellene a dolog...kezdemenyezz ha o nem!Nincs abban semmi szegyen hogy igenyled a dolgot...megtehet ennyit a boldogsagodert
2016. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

nem fog működni ez a megbeszélősdi, esetleg kis ideig.


hogy mi a megoldás a kapcsolatok szexnélküliségére? hát nobel díjat érdemelne aki megfejti :) az emberiség örök és nagy problémája ez.

2016. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Megvolt mar szazszor a kerek-pereces megmondas, akkor mindig van egy nagy beszelgetes, olykor siras (mind a ket felrol- tenyleg nagyon szeretjuk egymast), meg jonnek az igergetesek, hogy majd valtozik minden. Gyakran neven nevezem a dolgot (hogy jo lenne agyba bujni), az annyira nem tetszik neki, mert hogy az az o dolga. :(
2016. ápr. 17. 19:43
 6/19 anonim ***** válasza:
Hűha tényleg fel van adva nektek a lecke.Szerintem semmiképp ne csald meg.Pláne ha amúgy ezt leszámítva tökéletes férj.Vannak online párkapcsolati terapeuták esetleg egy szexuál l-pszichológus lehet jobban.tudna segíteni.Ő mindig ilyen volt vagy csak az utóbbi időszakban van így?
2016. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A kapcsulatunk elejet leszamitva, mindig igy volt. Kb. ugy nez ki, hogy ket-harom havonta van egy par nap, amikor rakapunk es nagyon sokat es jokat szexelunk, aztan ez elmulik, es jonnek az offos napok, hetek. Szoval szexelunk harom napot, aztan nem szexelunk ketto hetet, aztan szexelunk ket napot, aztan nem szexelunk harom hetet.... Es ha epp nem szexelos idoszakban vagyunk, a falat kaparom...
2016. ápr. 17. 20:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek.Mostanában sok nő panaszkodik a környezetemben erre.Nekem csak onnan ismerős,hogy a.Párom külföldön dolgozik és ritkán van itthon.De van olyan barátnőm aki házas és a nászéjszakán se szexeltek..nem vagy egyedül -ezzel.Remélem megoldjátok és továbbra -is sikerül a házasságotok.
2016. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
Biztosan nem csalnám meg, de megbeszélném vele, hogy keresek magamnak egy szexpartnert akivel összejárok néha...Ez nem róla szól, és nem is az érzelmekről, csak a szexről..ha szeret meg fogja érteni...
2016. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Es ha egy harmadik felt bevennetek a szexbe? Egy not, aki feldobja a dolgot es akkor harmasban....
2016. ápr. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!