Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány boldog házasságot látsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány boldog házasságot látsz a fiatalabbak körében?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 19:53
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Én azt nem értem, sok fiatal pár miért házasodik össze pár hónap/1 év együttjárás után...?
2016. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek házaspárokat egyáltalán.
2016. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Szivárvány0000 válasza:

Nehéz ezt így megmondani, gondjai mindenkinek vannak, ezt néha látni, néha nem.

Sajnos gyakori a válás, de én azt gondolom, hogy egy házasság boldogsága a feleken múlik. Mindig könnyebb feladni és persze vannak helyzetek, amikor jobb a válás, de általában a problémák odafigyeléssel, toleranciával megoldhatók vagy elkerülhetők.

A környezetre nem lehet alapozni, mert nincs két egyforma házasság.

2016. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy a házasságnak az égvilágon semmi előnye nincsen a férfi számára. Semmi.
2016. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

14-es miért?

Mosnak,főznek,takarítanak rá, szex van.A legtöbb haverokkal ugyanúgy eljár.A legtöbb nő dolgozik is,mint a férfi,nem eltartatja magát.

Olyan házasságot láttam,ahol a férfi besegít a házimunkába,ami mondjuk alap lenne.De fordítva, hogy mindent ő? Nemigen láttam.

2016. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%

#15


Azt hagyod csak ki, hogy a felség folyton sértegeti, rinyál "nekünk miért nincs 3 autónk mint a Balogh Giziéknek?!", sodrófával ütögeti ha késik, gyerekkel zsarolja, mindent megtilt neki "nem ehetsz ezt meg azt, csak a paleodiéta szerint", lenyúja a pénzét hóeljén elvileg "kajára", de valahogy mindig új ruhák kerülnek a szekrénybe. A férfi pénze "közös" a nőé pedig privát.

2016. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Igazad van,vannak ilyenek is :(

De azért nem ez az átlag.Legalábbis az én ismeretségi körömben.

2016. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
26%

15-ös

Egyfelől amiket leírtál, nem függvénye a házasságnak. Gyanítom, hogy csak az veszi el a nőt, aki ezeket megkapta már tőle előtte is. Nemde?


Ami miatt nem mennék bele, hogy túl nagy anyagi kockázatot jelent. Egyfelől nem hiszek benne, hogy egyetlen nővel kéne szexelnem életem végéig, másfelől egy nő, akit elvettek, a tapasztalatom szerint már igencsak elhanyagolja magát, hirtelen sokat kezd fájni a feje és kibontakozik a sárkány énje, ami egész addig érdekes módon rejtve volt.

Mindemellett a válással túl nagy a kisemmizés veszélye.


Ilyen kockázatokért cserébe pontosan mi is az a nagy "extra", amiért megérné bevállalni?

2016. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Sajnos azért van ilyen sok, talán ismerős a sodrófás idegbeteg sárkány figurája.


[link]

2016. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
3 olyan házaspárt ismerek akik már több mint 10 éve együtt vannak, 30 évesek a nők. Az egyikük férje szintén 30, a másikuké 45 éves.
2016. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!