Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tényleg ilyen sok házaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ilyen sok házaságban ennyire leritkul az együtlétek száma?

Figyelt kérdés
Itt folyton azt olvasom, hogy havi 1x, negyed évente, fél évente vannak együtt...ez tényleg nagyon kevés, sőt. Ez most komoly vagy túlzás? Mi lehet az oka? Komolyan nem is értem...hogy csúsznak el ennyire?
2016. febr. 26. 14:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
+1
2016. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Azt hiszem megtaláltuk Magyarország népességcsökkenésének okát!

Viccet félretéve:

Szerintem sem mindenhol van ez így. Ez engem is megdöbbent, hogy valahol havi 1, meg sorolhatnám. Nem is értem, hogy tudnak így együtt élni, akkor inkább lennék egyedül.

2016. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Pont azért tettem fel a kérdést, én is régóta vagyok a párommal és mióta megszületett agyerek mindketten dplgozunk mellette stb nem mondom hohy nem változott a dolog, nem ritkult de nem ennyire. Ezt azértmár valahogy nem tartanám normálisnak. A napi, 2napiról lett minimum heti 2 de akkor nagyon fáradtak vagyunk...és váktozni os változtunk természetesen 12év alatt testileg is mégsem akadályoz....nem tudom, nem teljesen értem de persze elfogadom, csak a szám lepett meg nagyon ,hogy ennyi kapcsolatban probléma..
2016. febr. 28. 10:36
 14/20 anonim ***** válasza:
Azt senki nem állította, hogy ez hosszú távon tartható. Ha az egyik félnek nagyobb az igénye, előbb-utóbb kilép a házasságból, de ide nem egy nap alatt jutnak el.
2016. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én kezdek arra gyanakodni, hogy ezek a kapcsolatok már az elején sem alakultak fényesen. Meg szerintem sok pár van úgy együtt, hogy nem is akarják igazán egymást. Így nem csoda, hogy kb. lakótársi színvonalon mozog a kapcsolat.
2016. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Aki nem élt még tartós kapcsolatban hosszú évekig az csak találgat és hitetlenkedik, hogy mi fog történni, kár erre időt pocsékolni. A tapasztalat számít.
2016. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De az ilyenek minek vannak együtt, azt valaki magyarázza már el?! Ennyire fontos, hogy két fizu legyen havonta egy helyett vagy miért? Így juthatnak könnyeben lakáshoz? A szülők kivágták őket otthonról esetleg? Valami racionális magyarázat csak van erre, de mi?
2016. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolso szerintem a hazassag celja es alapja a szex ? Ocska alap es nem tartos

A szex az intimitas a hazassag ragasztoja segitoje.ha megszunik nehezen viselik egymast a felek.

De betegseg faradsag gyerek szules idejen nincs szex

A lenyeg intimitas legyen osszebujas beszelgetes kozos alvas Ido kettesben

2016. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Utolso szerintem a hazassag celja es alapja a szex ? Ocska alap es nem tartos"


Nem azt mondom, hogy az az egyetlen célja, de anélkül nem sok értelmét látom. Persze van akinek az a cél, hogy legyen lakás, a számlál kilegyenek fizetve, mégse kelljen a szülőkhöz visszakönyörögnie magát időnap előtt. Sok nő ezért símán bevállal egy ilyen kapcsolatot. Mert ugye mindig az a legfontosabb, a biztonság.. Amúgy elég pupák férfi kell ahhoz, hogy ilyenbe belemenjen, mert egy normális férfi szerintem válna max. félév után.

2016. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17-es!

"De az ilyenek minek vannak együtt, azt valaki magyarázza már el?! Ennyire fontos, hogy két fizu legyen havonta egy helyett vagy miért? Így juthatnak könnyeben lakáshoz? A szülők kivágták őket otthonról esetleg? Valami racionális magyarázat csak van erre, de mi?"

Igen sokszor ilyen okok vannak mögötte, meg nem kívánt terhesség, hagyományok ("nem szabad" válni, szakítani, "ha már lehúztál x évet maradj vele, a következő se lesz jobb", a szülők is folytonosan visszanyomják őket, így haza se tudnak költözni,stb.). De legesleginkább szerintem az anyagiak (sajnos sokszor egy albérlet és rezsi költség egy fizetés elúszását jelenti).

2016. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!