Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tényleg ilyen sok házaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ilyen sok házaságban ennyire leritkul az együtlétek száma?

Figyelt kérdés
Itt folyton azt olvasom, hogy havi 1x, negyed évente, fél évente vannak együtt...ez tényleg nagyon kevés, sőt. Ez most komoly vagy túlzás? Mi lehet az oka? Komolyan nem is értem...hogy csúsznak el ennyire?
2016. febr. 26. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

Igen, valóban. Sajnos én is ilyen házasságban éltem, volt, hogy másfél évig (!) nem volt együttlét.

Az ok, hogy az egyik félnek nincs rá igénye, a másik meg beletörődik. Tudod, egy idő után, amikor mindig elutasításban van részem, le lehet szokni a közeledésről...

2016. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Meg kell beszélje a két fél azt (ehhez megfelelő érzelmi érettség is kell), hogy idővel mindkettejük teste változik, s nem lesz már annyira szép, férfiaknak és nőknek is egyaránt. Még a full sportos test egyes részei is lehetnek furcsák. Sokszor a pasik nem bírják elfogadni a érettebb női testet annak ellenére, hogy vannak nők, akik a pasi egyes testi hibáit bizony elfogadják. Legtöbbször itt van a gond.
2016. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell ehhez házasságban élni, elegendő egy összeköltözés és néhány év, vagy még annyi sem.
2016. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Azért ez se törvényszerü dolog azért...Nálunk még 23 évi házasság után is megvan a naponta-kétnaponta megejtett együttlét...Max. 3-4 napig ha bírjuk szex nélkül...Szóval azért ne vegyünk mindenkit egy kalap alá...
2016. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha beleolvasol egy anonmitást biztosító fórumba, láthatod hányan panaszkodnak. hogy a férjük/feleségük akarja ő meg már nem, de hát inkább enged.
2016. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Van ahol az évek során nagyon ellaposodik a szex, főleg ott, ahol az egyik fél elveszti a testi vonzalmát a másik iránt, de szeretetből együtt maradnak. Sajnos sok Nő gyerekszülés után már nem tudja visszanyerni az alakját, és a férfi bármennyire is szeretne, de nem tud szexuálisan vonzódni egy 20-30kg kövérebb Nőhöz.Nagyon sok ilyen van, de sokan nem vallják be maguknak.

38F

2016. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
utsó: vagy sok pasi szarik már rá hogy néz ki, mert együtt él egy nővel ... az is van azért szép számmal, nem csak igényelen nők!
2016. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
edd napi szinten 3-4x ugyanazt a kaját, és meglátjuk milyen gyorsan unod meg!
2016. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
8 as 1 maximum ket hetes kihagyassal de mar 2 eve csirke rizst kajalok napi 5x es nem unom meg szoval az allitasod nem teljesen igaz ha tudsz valtoztatni creativ vagy akkor nem unod meg.
2016. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk is 1-2 havonta volt az ex-szel. Konkrétan Ő utasított el, aztán leszoktam a közeledésről. Más fontosabb volt neki....ez így ment sokáig, ha együtt is voltunk, akkor ha elment, utána szart rám, ha fordítva történt és én mentem el előbb, akkor meg sokszor 5-10 percig nyüstölt, amit utáltam. Na, így lehet leszokni a szexről..
2016. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!