Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mihez kezdhet egy apa, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdhet egy apa, ha a felesége szó nélkül lelépett a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ha a férfinak van egy felesége, akit egyébként ő tartott el, és van egy 1 éves gyereke, mit tehet, kihez fordulhat és mik a jogai, ha a feleség szó nélkül lelép és viszi a gyereket is? Úgy hogy egy ujjal sem bántotta egyiket sem, mindent megadott nekik, csak anyukában valószínűleg felébredt a kalandvágy...
2016. jan. 30. 14:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%

Vissza fog menni, ha előbb nem is, akkor amikor elfogy a pénze. Ismerek pár ilyen hercegnőt, azt hiszik, hogy az övék a világ, és bármit büntetlenül megtehetnek. De igazuk is van. És valóban soha senki nem vonja őket felelősségre, vagy ha szólnak neki, akkor visít, és támad, mint a többi femináci. De a végén úgyis neki lesz igaza. Pusztán csak annyira jó dolga volt, hogy azt hitte, hogy rossz neki. Most talán kikerült a férje oltalmazó szárnya alól, és majd az élet "lekever neki egy két pofont", az még helyrerázhatja. De makacs, és úgysem tanul belőle. Reméljük, hogy addig nem csinál nagy károkat.

Bocs, hogy nem írok megnyugtatót, biztatót, de nem szeretek mellébeszélni. Nem vagyok liberális, és nő sem. Láttam már párszor ezt a történetet. Egyszer sem lett happyend a vége. Mindenki vesztesen jött ki belőle. Kivéve egy elvált pár, ahol nem volt gyerek, a férfi újranősült, és minden jó, de a nő azóta sem kell senkinek (15 éve).

Tudom, hogy rossz hír, de a lepontozás ellenére is igaz marad.

2016. jan. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!