Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után hogy lesz? A nejem...

Ezek után hogy lesz? A nejem lelépett a 2 gyerekkel egy új pasi miatt.

Figyelt kérdés
Az új Családi adózásnál akkor most Ők "jól járnak" Én meg mint egyedülálló meg nem?
2010. nov. 7. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Pontosan.

A nagyon jól alatt kell érteni havi kb. 20.000 Ft adókedvezményt...

Nagyon jól kereshetsz, ha csak ez fáj a dologban. Miért nem a pénzügyekhez irtad ki, ha csak az anyagi része érdekel???

2010. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
49%
Ha csak a pénzügyi része érdekel, akkor éppen Te jártál jól, hiszen csak magadra (és a qrvákra) kell költened.
2010. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem is csodálom hogy lelépett. Neked ebben az egészben a lové a fontos. Ilyen hapsi nekem sem kéne.
2010. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
hát b+, ha az én gyerekeim és párom mennének el tőlem, nem a családi adózás miatt aggódnék....sok sikert a nejednek, volt esze, hogy ott hagyott ;)
2010. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
hát jah,nem te jártál jól. Neked még majd gyerektartást is kell fiozetned
2010. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!