Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek? Miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
boldog házasságban élünk,igen Nagy szerelmmel,és persze vágyakkal.két napja viszont vannk bajok,miért is?mert a férjem féltékeny volt az fbre,persze megis szüntettem,de viszont mikor neki is kedve támadt hozzá neki is lett.én a saját fbre kitettem a házassági képeket aminek nagyon örült,meg különböző szép idézeteket amit neki is megosztottam.persze rengeteg liket és hozzászolást is írnak hozzá aminek én örülök,két napja azon piszkálom,hogy hogy egy rohadt lájkot,vagy hozzászolást sem tettél oda,ennek ellenére még mindig nem tett semmit.Pedig nagyon büszke rám .és persze a világon én vagyok a legszebb nő szerinte.hiszen kiis lehetnék hiszen a felesége vagyok.de szerintem minden nő.és férfi így van a saját párjával.Szerintetek miért nem tesz érte semmit.hogy eleget tegyen a kérésemnek?és sajnos ez miatt most két napja nem beszélünk.abban biztos vok hogy nagyon szeret.mert ezt érezteti is velem minden nap.Az lenne a kérdésem miért történt ez vele?
2016. jan. 30. 00:40
 1/5 RRR ***** válasza:

ez komoly?

ezen múlik az hogy mit érzel??

ez siralmas...atyaég

2016. jan. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Szűz Anyàm hallod! Ez màr tényleg. nagyon durva!!

Azt hittem, csak a tinik, meg a gyerekagyù "felnőttek" élik az életüket, kapcsolataikat a fészbuk alapjàn!!!!!!

De hogy hàzas emberek....

Nagy baj, hogy ennyire àtmosta az emberek agyàt a fb és tàrsai és az is, hogy férjes nőnek ez a mérvadò.

Ha nem írtad volna,hogy férj és feleség vagytok, azt mondanàm, sétàlj a tini kategòriàba. De így még siralmasabb a helyzet, ne is haragudj...

2016. jan. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nem kritikákat vártam.
2016. jan. 30. 07:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem fogsz mást kapni. Ez borzasztó gyerekes, tizenéves kategória, de abban is a 18 alatt. Vele nem történt semmi, ő felnőtt, Te meg gyerekes. Borzasztó szánalmas, mikor még 10 év házasság után is esküvői képekkel van tele valaki profilja. Van egy ismerősöm 9 év után is az eljegyzési gyűrű a borítóképe 35 évesen. Vannak olyan ismerőseim akik a saját házastársuknak névnapi, szülinapi köszöntést tesznek egymás profiljára. Az egyiknél a srác félre lépeget,keresget más, a neje meg gondolom nem is sejti, mert hát csak őróla, meg a közös életükről posztolgat.AZ ilyenek profilja arra jó, hogy egy értelmes ember lássa, hogy na itt a házasságban nincs minden rendben ha ennyire visszaigazolás kell nekik, és elkezdik ostromolni, mert el lehet csábítani. Tudod ez azt jelzi, hogy bizonygatni kell ország világnak, hogy mi jól vagyunk. Akik tényleg jó kapcsolatban vannak azoknak nem kell semmiféle megerősítés.
2016. jan. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem direkt nem rak ki lájkot ... "csakazértse" hozzáállás :)
2016. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!