Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Párommal négy és fél éve vagyunk együtt. Egyik nap újra szóba került a házasság téma. Elmondtam neki, hogy én szeretnék házasodni majd. Ő evvel kapcsolatban annyit mondott: majd elválik mi lesz, semmi sem kizárt.

Tehát végül is semmi konkrétat nem mondott, hogy akarja-e vagy sem. Régebben teljesen ellene volt a házasságnak, mert, hogy az csak egy papír.

Szerintetek csak halogatja, hogy nemet akar mondani? Vagy legyek türelmes, várjak még pár évet, hátha akkor majd konkrét választ tud adni?

Valamint, ha azt mondaná később, hogy nem akar házasodni, ti maradnátok mellette így is, hogy nem egyezik ebben a pontban a jövőképetek?


Köszi a válaszokat!


Én 27N, Ő 28/F


2016. jan. 8. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

A házasság tényleg csak egy papír, ha úgy nézzük...

De nézhetjük úgy is, hogy a kapcsolat egy magasabb szintje, DE nem biztos, hogy az a magasabb szint jobb is! Sokan a házasság után engedik el magukat...

Gondolj bele, most boldog vagy mellette, szép és jó minden, jó a kapcsolatotok, de házasság után ez ellaposodik, megéri emiatt megházasodni? Nem biztos, hogy változik a felfogásotok ilyen téren és lehet még szenvedélyesebb lesz köztetek a dolog...de erre nincs garancia!


Nem biztos, hogy a nemet akarta eltolni, lehet, hogy fontolóra veszi a dolgot. Ő tudja mi jár a fejében...


Ha jó a kapcsolatotok szerintem nem éri meg eldobni azért, mert nem akar házasodni, ennyi erővel már az elején dobhattad volna amikor mondta, hogy nem akar házasodni, mert az csak egy papír.


22F

2016. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom, hogy nem veszi komolyan a kérdésedet, mert érzi, bármi lesz, mellette maradsz. nekem nem fontos a házasság, de ha igen, akkor ne csak várj, pláne nem egy évet.


négy és fél éve ismeritek egymást közelről. nyilván tudja, hogy vágyik-e rád, csak magának akar-e, és érdekli-e, hogy boldog legyél. (ha ő tenné fel a kérdést, hogy házasodjon-e, ha nem akar, azt tanácsolnám neki, hogy ne.)

2016. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Negy es fel ev utan ennyi idosen tudni kene,h hazasodni akar e vagy nem.En ennyi idosen mar nem maradnek vele,ha nem egyetlzik a jovokepunk.Hiszen mire megismerek vkit es oda jut a kapcsolatunk 35eves lennek...stb En jol megszivtam,vartam a paromra(gyerekkel,hazassaggal) 6evet aztan megcsalt....En is ott voltam 28evesen ugy h minden almom egy csapasra semmis lett...Iszonyat magam alatt voltwm,h minden almom es fiatalsagom,energiam feleslegesen raktam bele,ahelyett h az arra erdemessel legyek.Irto mazlim volt,mert nagyon hamar megismerkedtem egy rendes ferfival es hasonlo elkepzeleseink voltak.1ev utan osszehazasodtunk es rogton terhes is lettem tole.Most 30vagyok es mar a masodik babankat varjuk.Szoval az arconcsapas amit kaptam meg hasznomra is volt.De nagyon nagy szerencsem volt.A kornyezetemben minden baratnom vart a pasijara aztan ugyanigy ottmaradtak egyedul es azota se talalnak part
2016. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 évet vártam. Megcsalt. Szakítottunk. Rá pár hónapra találkoztam azzal a férfivel akivel már sokkal korábban kellett volna. Korábban áltattam magam, hiú ábrándokat kergettem, talán nem is akartam szembesülni a problémákkal. 1 évesek leszünk, amikorra kitűztük az esküvőt. Minden annyira gyorsan történik, hogy kapkodjuk a fejünket, de hálásak vagyunk nagyon. :) Ma meg kiderül, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Terveztük pár hónap múlva, de lehet, hogy valaki jönni akar. :)
2016. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Èn nem vàrnék emnyi ideig sem, mint te, hogy megbeszéljük mik a terveink a jövőre nézve. Csak elpocsékod a fiatalsàgod, és 30 utàn már sokkal nehezebb pàrt talàlni. Szàmomra egyszerűen nem az az igazi aki összepisili a gatyáját mert annyira fél elköteleződni a pàrja mellett, hogy együtt él vele, de feleségül nem veszi. Szerencsére ilyen gondom nem volt. A férjem hamarabb megkért mint vàrtam volna, és nem vàrtunk éveket a házassàggal sem. Nekünk fontos volt, hogy ne csak pasim/csajom legyünk, hanem hàzastársak. Hivatalos csalàdtagjai egymásnak.

Szóval nem maradtam volna olyannal aki nem hàzassàgban képzeli el az életét. Plàne nem hagytam volna hogy ilyen bizonytalansàgban tartson, és csak az időmet húzza. Hogy aztán sok év után elvegyen valaki màst én meg maradtam volna egyedül ki tudja hàny évesen. Nem egy csaj ismerősöm járt így.

2016. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hulyit siman

nem teged akar felesegnek ennyi

2016. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!