Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El tudtad fogadni lélekben és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudtad fogadni lélekben és a mindennapi helyzetekben, hogy az új párodnak már egy vagy több gyereke van?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 02:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem. Kizaro ok. Ha kesobb mondana el, akkor szakitanam meg vele a kapcsolatot.

N

2015. dec. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
volt rá példa.
2015. dec. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
okozott problémákat ? nem érezted ugy, hogy emiatt a párod lélekben még az előzőhöz tartozik ?
2015. dec. 21. 06:40
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Jaj istenem!!!!,,Lelekben az elozokhoz,, micsoda butasag.Elvaltak,veled van!Ha ezt nem tudod elfogadni,o es a gyereke/i erdekeben szakits.Nincs annal rosszabb,minthogy vki osszejon olyan emberrel akinek nem tudja onzetlenul szeretni a gyerekeit.Csak a gyerek a szenvedoje.Apam ugyanilyen novel van egyutt,mindent kikovetel ami anyunak volt,allandoan betegesen feltekeny arra h vagyunk es sosem fogadott el minket!Holott mar van kozos gyerek!
2015. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
megértem a helyzeted, remélem, javulni fog. de én nem mondtam, hogy követelek bármit is,vagy hogy féltékeny lennék. sztem legtöbb esetben azért a volt feleségre lehet elsősorban féltékeny egy uj partner, nem a gyerekekre. önmagában is nehéz helyzet gyerekeknek és az ujnak is, még ha normális felfogásuak is és probálják jol kezelni a szitut...
2015. dec. 21. 08:17
 6/18 A kérdező kommentje:
egyébként én azt gondolnám magamtól naivan, hogy ha közös gyerek is van, ott már azért megnyugszik az uj partner.de én pl. nem szeretnék gyereket az elkövetkező években, pláne nem azért, hogy ezáltal helyezzem magam "egy szintre" a régivel, hogy elmondhassam, na, mostmár nekem is van gyerekem, ami az illetőhöz köt .
2015. dec. 21. 08:19
 7/18 anonim ***** válasza:

nem zavarna ...

vagyis egy esetben igen, ha azt látnám h magas ívben tojik rájuk pedig meglenne a lehetősége h foglalkozzon velük

2015. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Apam baratnoje el is varta h apu ne foglalkozzon velunk,el is tavolodtunk egymastol.O teljesen ugy gondolta mi a mult vagyunk,ami a volt feleseghez koti aput es ezt nem kell apolni,majd szul neki o.Dehat ugye a gyerek attol meg nem mulik el,mert van egy masik is.Itt nem az volt,h a ,,mostoha,, kuzdott h megszeressuk,hanem forditva.Egy ido utan feladtuk!Faj,szomoru,de ez van!Nagyban tehet rola egy no,ha a ferfinak megromlik a gyerekeivel valo viszonya,ezt inkabb a nonek kell szorgalmaznia,a ferfiak amugy is hajlamosak a nemtorodomsegre
2015. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
értem, őszintén sajnálom a helyzeted :( sovány vigasz, de a sérelmekből is lehet élettapasztalatot kovácsolni.
2015. dec. 21. 09:51
 10/18 anonim ***** válasza:

tévedsz

nem a nő tehet sok esetben róla h a gyerekei apjával a kapcsolat tönkre megy és nem jön a gyerekért vagy nem érdekli

ha az anya biztosítja a lehetőséget a láthatásra és akár azon is túl akkor ott a pasi dönt h akar e vagy sem foglalkozni a gyerekkel


ha alapban nem foglakozott vele akkor miért lenne máshogy a válás után ?

vagy ha az új kedves ezt nehezményezi keresztbe tesz

vagy csak lusta

és sorolhatnám h még mik lehetnek az okok ...

2015. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!