Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A túl kevés vagy a túl sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl kevés vagy a túl sok együtt töltött idő okozhatja szerintetek inkább a felek egymásra unását, a kapcsolat megszokássá válását egy házasságban?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:

A túl kevés idő miért okozná,hogy egymásra unjanak?

Inkább elidegenést generál,az érzelmek kimúlását.

A túlságosan sok együtt töltött idő,már inkább okozhat ráunást a másikra.

2015. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam még hosszabban feltenni a kérdést. A lényeg, hogy melyik a nagyobb probléma szerintetek , többségében melyik okozza inkább a kapcsolat halálát .
2015. nov. 24. 08:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a túl kevés idő szerintem,főleg,ha távkapcsolatról van szó lényegében.
2015. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A karakterek passzolása és a korral járó hűség, érzelmi intelligencia igény sokkal fontosabb, illetve a mérsékelt együtt töltött időmennyiség.
2015. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4es tökéletesen megfogalmazta!!!
2015. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon eltérő.Mi a párommal 18 évesen ismertük meg egymást,onnantól elválaszthatatlanok voltunk.A katonaságon kívűl,egy kezemen meg tudnám számolni mennyi napot töltöttünk egymástól távol.Most már a 22 évet tapossuk,kb.1-2 éve érzem azt hogy már nem olyan a kapcsolatunk minősége,mert ő agyilag mindennap totál lefárad.Már nem ölelget,puszilgat annyit sajnos mint régebben.Tudom hogy nincs senkije,és ő is mondja hogy ugyanúgy szeret,de nagyon rossz ezt megélni.Volt olyan hogy évekig egy helyen dolgoztunk,szóval szerintem ez a másikra ráunás a sok együtt töltött idő miatt nem állja meg a helyét.Akkor ott nem is szeretik egymást a felek igazán szerintem.
2015. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő problémát okozhat.

Túl kevés együtt töltött időnél könnyű elidegenedni a másiktól és magányossá válhatsz.

Túl sok együtt töltött időnél pedig fontos, hogy mindkét félnek legyen "saját" ideje is: értsd: saját hobbija pl, vagy saját baráti köre, saját akármilyen, élménye. Nem függhetsz teljesen a másiktól, és könnyű ráunni, ha nincs soha saját élményed, tapasztalatod, időd magaddal és a barátaiddal.


Én azt mondanám, akkor már inkább több idő az ideálisabb a másikkal, de kell, hoyg legyen saját életed is, elvégre önálló ember vagy te is és a párod is, és kell, hogy tudj mesélni neki, új dolgokat, de ha mindig mindent állandóan együtt csináltok, ez nem fog menni, nem nyújt érdekeset és hamar unalmassá válik a dolog.

2015. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokat vagyunk együtt, de eddig nem okozott problémát. Persze mindketten dolgozunk, én néha konferenciákra járok. A férjem otthonról dolgozik, amikor "terepen" kell dolgoznia, akkor általában megyek vele, mert az hétvégenként szokott lenni.

Szerintem meg kell találni az arany középutat, mindenkinek kell, hogy legyen ideje magára, a saját dolgaira, a saját barátaira, vagy hobbijára, de kell az is, hogy bármikor számíthasson a másikra, ne legyen folyamatosan távol. Írták feljebb, hogy ez természet kérdése is, ezzel nagyon egyetértek, volt távkapcsolatom is és nagyon nehezen viseltem. Én nem az a természet vagyok, aki jól tolerálja a különlétet.

2015. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es véleménye + kommunikáció. de ezt intelligens embernek nem kell magyarázni ;)
2016. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!