Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van, akinek a férje pánikbeteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, akinek a férje pánikbeteg?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 11:49
1 2
 11/13 csumpimioka válasza:
Nekem két partnerem is volt pánikbeteg. Engem nagyon bosszantott a tehetetlenség, aztán már idegesítettek is és túlzásnak gondoltam. Aztán no lám csak, 3 év múltán nálam is megjelent. Nekem semmilyen gyógyszer, pszichológus nem segített, egyedül az, hogy alternatív módszerekbe kezdtem. Meditáció, jóga, több lelki témájú olvasmány. Így is időbe telt, de már 2 éve tünetmentes vagyok. Tudom, hogy a férfiak nem annyira hajlamosak az ilyesmire, de valahogy vedd rá, hogy ilyesmiben is találjon örömet vagy megnyugvást. Én szó szerint mindentől pánikoltam, szédültem, hallucináltam és hasmenésem volt, a legvégén már nem mertem elhagyni a szobám. Ezt a dolgot csakis lelkileg lehet megoldani, kinek így-kinek úgy.
2015. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 26. 11:43
 13/13 nikaa11 válasza:

Én sokáig pánikos voltam,a gyógyszert be nem szedtem mert sok mellékhatást olvastam...

35/Nő vagyok és egyedül anyukám értett meg,mások úgy gondolták direkt csinálom ezt az egészet.Kell hogy megértse valaki ezt a betegséget,egy társ-családtag...

sok türelem kell hozzá de nem szabad eltávolodni és hülyének nézni az ilyen embert.Ha megértő valaki már fél gyógyulás.... Hát kitartás!!!!

Ha az ember nehezen vagy egyáltalán nem érti meg a másikat,

próbálja belegondolni magát a másik helyzetébe,és mindjárt megértőbb lesz..

2015. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!