Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fél házasság vagy házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél házasság vagy házasság?

Figyelt kérdés

Fontos kérdésem van. Lehetséges vagy nem olyat csinálni, hogy "összeházasodik" két ember, de nem államilag, hanem esetleg egy áldást kapnak? Ezt egy ígéret lenne. Ha érdekel miért írhatsz privit.

De persze évek múlva államilag is megtörténne. Vélemény?



2015. nov. 2. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Ha valaki házasságot akar, csinálja normálisan!

Ha meg fél kinyilvánítani a világ előtt és minden körülötte levő előtt, hogy akarja a másikat, akkor meg nem kell elvenni. Az ilyen sunyi félmegoldások szerintem szánalmasak. Akarod, vagy nem akarod?

2015. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonom csinálta így. Csak egyházi esküvőjük volt (ideológiai okokból), viszont polgári csak évek múlva (anyagi okok miatt). Szóval gyakorlatilag lehetséges, de nekem furcsa volt, ha vallásos vagyok, akkor házas, ha meg anyagi előnyhöz akarok jutni, akkor meg egyedülálló...
2015. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 omba ***** válasza:

Olaszországban biztosan lehet, de van még pár másik ország is, ahol nem állami monopólium az esketés.

De én se értem: nem a "szerv"-nek mondasz igent, hanem a párodnak.

Akkor miért elhúzni ezt évekre???

2015. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!