Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek maximum hány évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek maximum hány évig nagyon szép és jó egy házasság?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet válaszolni, buta kérdés. Ilyen nincs, hogy maximum meddig jó. Ez a két embertől függ. Van, ahol pár hónap alatt tönkremegy vagy össze sem kellett volna házasodni, de van olyan is, hogy a halálukig jól élnek. Ennyi, nem több.
2015. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Átlagban 2-3.

De néha van, ahol két rugalmas, szelíd ember él együtt, hogy örökre.

Nekem nagyszüleim ilyenek voltak, egyikük sem az a vitázós, heves típus volt.

De amúgy 2-3, amíg a nagy szerelem hormonok le nem csengenek

2015. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ameddig az a két fél úgy csinálja h az maradjon.
2015. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt várjuk, hogy a másik boldoggá tesz minket, mi meg semmit nem teszünk érte, akkor nem sokáig. Ha mindkét fél tesz a kapcsolatért, házasságért, akkor örökre. Kell, hogy legyenek közös célok, közös világkép és értékrend. Ha mindkét fél ezért teper, akkor boldogan élnek majd.
2015. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És persze kitűnő kommunikáció a két fél között. Nem a barátnővel kell megbeszélni a problémát, hanem a férjjel. Ha meg valakivel nem lehet megbeszélni akármit, akkor halott ügy.
2015. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a felek tesznek érte. Ha már az elején sem tesznek, akkor már akkor sem jó, ha 30 év múlva is odafigyelnek egymásra, akkor 30 év múlva is jó.
2015. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Minden házasságban vannak hullámvölgyek.Azért,hogy jó legyen,mindkét félnek tennie kell.

A szerelem átalakul szeretetté 2-3 év után.Ha számszerűleg érdekel,mikor férjhez mentem,sok idősebb rokonom és kolléganőm azt mondta, hogy az első 5 év nagyon jó, utána ellaposodik.

2015. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a két fél mit tesz érte. Törődni kell egymással stb stb. Egy házasság csak annyit ad amennyit te és a házastársad beletesztek. Annál nem többet. Ez lehet akár élethosszig boldog házasság, ha a felek úgy állnak hozzá, és lehet csak 2-3 év is, ha úgy állnak hozzá.
2015. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom,hogy honnan veszitek ezt,hogy 2-3 év után átalakul szeretetté a szerelem.Nálunk 5 éve tart és még mindig szerelem van,még mindig hevesebben dobog a szívem,amikor sms-t küld,vagy ha felhív,még mindig ugyanolyan izgalommal várom haza munkából,mint évekkel ezelőtt,nála ugyanez van,van,hogy csak úgy rám csörög,hogy hallja a hangomat napközben,ha többnapos munkából jön haza,előtte este megborotválkozik,hajat mos,és mindig hoz valamit,mint régen amikor még csak randiztunk.Én úgy gondolom,ha 2-3 év alatt átalakult a szerelem,talán nem azzal élünk akivel kellene.
2015. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

7-es vagyok.Tudományos kutatásokkal bizonyították,hogy a szerelem 2-3 év.Nincs 20-30 stb. évig tartó szerelem.Ne becsüld le kedves utolsó a szeretet érzését,mert mély és igazi kötelék.

Nagyon megy a lepontozás, de feltételezem,olyanok írnak,akik még friss házasok,vagy nemrég házasodtak.Jobban érdekelne olyanok véleménye, akik legalább 20 éve élnek együtt.Ők a hullámvölgyekről is tudnának beszélni.A házasság nem rózsaszín cukormáz évtizedeken keresztül.Ha az lenne,nem lenne ilyen magas a válási statisztika.Abban egyetértek,hogy mindkét félnek tennie kell érte,és nagyon fontos a jó kommunikáció.

2015. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!