Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok ki szervez kimozdulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ki szervez kimozdulós programot?

Figyelt kérdés

Baratnőm panaszkodott, hogy a férjének nincs igénye házon kívüli programra. Van egy-ket barátja ugyan, de velük is alig tartja a kapcsolatot.

Mióta gyerek van, azóta csak otthon lenne vele.

Barátnőjét bántja, hogy a férjének nemigen van igénye a kettesben töltött programokra. Rájött, hogy ha akar valamit, neki kell megszereznie.

Vegiggondoltam, es nálunk is ez a helyzet. A férjem tok elvan az itthon végezhető munkájával. Es ha megyünk valahova, az 98%-bán az en szervezesem. Nem tudom, baj-e. Néha panaszkodik a párom, hogy mindig azt csináljuk, amit én kitalalok, de hat en boldogan mennek a programjaira - ha lennének. Vagy legalább eljárna haverokhoz. Igazából egy barátja van, aki alig ér rá, pár havonta találkoznak.


2015. szept. 1. 23:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Barátnőjét = barátnőmet, hülye iPad.
2015. szept. 1. 23:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyum.
2015. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En es elvezem, hogy mindig oda megyunk, ahova en akarom. N
2015. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy én, vagy a férjem legjobb barátja a feleségével és minket is hívnak :) Ott a férfi a programszervező.
2015. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is én szervezem,mondjuk a pasik alapból otthon ülő típusuk.😊 26/n
2015. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyesen. Miután összeköltöztünk, feltűnt hogy mindig én szervezek bármit, akkor mondtam neki, hogy ez így nem pálya. Átbeszéltük - többször is -, és szerencsére elég egészséges egyensúlyt sikerült megtalálnunk.
2015. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig ha olykor kimozdulni, es mondjuk a film nem is annyira jo, megis mindig megbeszéljük, milyen jo volt egy program közösen.
2015. szept. 2. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nàlunk inkàbb a férjem szervez. Kettőnk közül én vagyok otthonülősebb, de pàrszor màr miattam is mentünk pl koncertre. Bàr akkor baràtok is voltak velünk. Én alapvetően nem szeretek annyira csavarogni. Inkább otthon olvasok.
2015. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!