Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Heti hány nap csináltok külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány nap csináltok külön programot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 15:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Még havonta sem jellemző. Ha nem számít különprogramnak az, hogy átszaladok a húgomhoz.
2014. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, amikor a férj megy a haverjaihoz, a feleség meg vagy barátnőzik vagy otthon marad.
2014. ápr. 15. 15:09
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Heti kétszer én megyek bevásárolni, a többi program közös.
2014. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
soha. nincsenek se barátnők, se haverok, egymásnak vagyunk, pedig már 10 éves házasok leszünk idén. egyikünknek sem hiányzik a külön dolog. ha éppen úgy alakul, akkor persze elmegyünk külön is (mondjuk céges vacsi), de ilyen egy évben kb 1-2 van.
2014. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
A férjem néha szokott sörözni a munkatársaival, de ez inkább havi, nem heti program. Én nem igazán megyek el, van egy 2 éves fiunk, itthon vagyok vele. A bevásárlást és a gyerekkel való motorozást (még ha egy ismerős anyukával tesszük is) nem számolom külön programnak.
2014. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

közös a baráti körünk, így együtt szervezzük a programokat.

Párom haverja is ha el akarnak menni pl. billiárdozni, engem is hív.

Évente 1-2 céges vacsi az, amit külön töltünk.


Esküvői meghívónkon is ez áll: Eddig voltam Én, ezentúl Mi leszünk.

2014. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahog alakul. Én sokszor viszem a gyereket ide-oda, a férjem kevésbé menőkés, de múlt hétvégén pl ő vitte Hajógyárira. Barátnőzni kb ha kéthavonta szoktam, a férjem ritkábban megy el sörözni mostanában, régebben sűrűben ment. És vannak közös barátaink is. Ja meg a munkánk miatt is vannak ottalvós utazásaink mindkettőnknek.
2014. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Havonta, két havonta. Nekünk jó így.
2014. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az én párom heti 2x találkozik a barátaival.
2014. ápr. 15. 15:24
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Be is gyogyózok szépen.:3
2014. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!