Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Heti hány nap csináltok külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány nap csináltok külön programot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 15:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Párom (férfi) 3-4 havonta jár össze a haverjaival, én pedig kb. havi 1x barátnőzök.
2014. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében soha sincs külön program.

Nekem lenne rá igényem, barátnőmmel néha tudunk is csajos napot/"pizsipartit" rendezni, de nehéz, mert az ő párja is otthonülős, mint az enyém :) Úgyhogy főként négyesben találkozunk, de ez igazából mindenkinek megfelel.

Illetve mi a férjemmel szeretünk kirándulni, szóval a kimozdulás azért megvan, csak épp együtt, nem külön.

2014. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
az én párom is kb fél évente egyszer jár össze sörözni a haverokkal, de egyre ritkulnak ezek már...
2014. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem csinálunk külön programokat. Nagyon ritkán fordul elő, hogy valamelyikünk találkozik egy régen látott ismerőssel, és egy rövid időt eltöltünk vele.

Együtt töltjük a szabadidőnket.

2014. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ez ugy zajlik,hogy penteken pontosan delutan kettokor leadjuk az egyik nagyszulo parosnak a gyerekeket. Ferjem altalaban sorozni,csocsozni,biliardozni,tekezni szokott menni,en meg a baratnoimmel vasarolok.

Ha ugy vesszuk,akkor ez havi negy alkalom.

Szombat,vasarnap a csalade.

2014. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb heti 1-2x, vagy hobbiboltba megy egy masik országba (olcsóbb), vagy haverozik, általában együtt vagyunk, de sokfele nem megyünk,nem szeret velem lenni szerintem. Most voltunk egy kisebb bucsuba a hétcégén folyt
2014. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén*

Körbementünk, én beültem volna inni egy colát, de ő haza akart jönni, ugyhofy szokás szerint ő nyert...most keresek valakit csavarogni, majd meglátom:)

2014. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Ugyhogy*
2014. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
Nincs ilyen, hogy haverozás meg barátnőzés. Egyikünk sem jár össze a barátaival. Mindenki messze él tőlünk. :/
2014. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Heti kézser járok úszni egyik barátnőmmel, addig ő kondizik. Ezen kívűl a többi programunk közös. nagy ritkán, ha van céges rendezvény pár havonta/ félévente egyszer, oda egyedül szokott menni, mert náluk a cégnél így szokás.


A barátokkal a kapcsolatot vagy közös progranok keretében tartjuk, vagy skypeon/viberen, mivel szinte mindenki szétszéledt.

2014. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!