Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok, milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok, milyen gyakran csókolóztok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mióta vagytok együtt és mióta házasként?

Mennyi idősek vagytok?


Mi 6 éve vagyunk együtt és több,mint 1 éve vagyunk házasok,de valahogy az utóbbi időben feltűnt,hogy hanyagoljuk a csókolózást. Most úgy picit elkezdett hiányozni. A férjem imádott velem csókolózni,bár azt mondja,hogy most is szeret,de akkor ez idővel így ritkul,mivel már több éve együtt vagyunk?

Egyébként most a nyakamat puszilgatja,meg szagolgatja,erre szokott rá újabban.:D

Egyébként minden rendben a kapcsolatunkban. Az együttlétek még mindig tökéletesek,szenvedélyesek.

Akkor ezen nem kellene agyalnom,igaz?

Azt még hozzátenném,hogy mindketten sokat dolgozunk,elég fárasztó a munkánk,mikor hazaérünk csak pihenünk,semmire nincs már energiánk. Sokszor van,hogy Ő gépezik,én meg olvasok vagy telefonozok és ilyenkor úgy érzem kevés időt töltünk egymással,csak egymás mellett vagyunk. Tegnap beszélgettünk erről,hogy majd változtatunk ezen.

Ti hogy bírjátok ezeket a monoton hétköznapokat?


2015. szept. 1. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A házasságban egy idő után valóban csillapul az első idők szenvedélye, de ahogyan írtad felismertétek és beszéltek róla, szeretnétek ezen változtatni, és ez jó dolog.

Csak így működhet, ha van kommunikáció.

Ha mindketten akarjátok és tesztek érte, sikerülni fog.

A kicsit egymás mellett élést dobjátok fel esetleg. Egy esti séta nem kerül semmibe, megfogjátok egymás kezét és egy fél órát sétáltok. Együtt vagytok, egymásra figyeltek, stb. csak előnye van. De sok minden lehet. Pl. vegyél fel valami szexi ruhát, neten millió szép, ízléses hálóinget találsz, este vedd fel, légy abban..nem biztos, hogy netezni fog, ha meglát:-)

Vagy én pl. szoktam még fürdés vagy tusolás közben bemenni hozzá :-) vagy utána masszázsolajjal bekenni..sokminden van, légy kreatív, legyen fantáziád, ha mást nem, a neten olvasgass van egy csomó minden csábítási trükk, be lehet vetni és nem csak a kapcsolat elején.

2015. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es a válaszodat.

Lehet picit félreérhető voltam,mert nem a csábítással meg a szexuális élettel van a gond,hanem azzal,hogy sokat dolgozunk,fáradtak vagyunk stb.

Nem a tűz hiányzik,hanem csak az,hogy mondjuk egymás karjában pihenjünk,csak simogassuk egymást,többet beszélgessünk,tehát az érzelmi együttlétre gondoltam. Amúgy köszi,a sétálás jó ötlet.:-)

2015. szept. 1. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap. 10 éve együtt, 9 éve házasok.


A legelején leszögeztük, hogy a jó kapcsolathoz elengedhetetlen a sok testi kontakt. Minden nap ülök az ölében, csókot is váltunk. Ha szeretkezünk, akkor nyilván többet és hosszabban.

Számomra a csók, ölelés, simogatás elengedhetetlen.

2015. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hááát...ilyen spontán csókolózás nem nagyon van...legutoljára azt hiszem tiniként :P


De ölelés, egymáshoz bújás, szájrapuszi az van minden nap többször. Két hónapja vagyunk házasok és 8 éve együtt.


25-N

2015. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!