Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ez így? Mert már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így? Mert már kikészülök! Komolyan nem tudok már mit csinálni! Rámegy az egészségem az idegrendszerem. De a beszélgetés nem használ. Vki vmi tipp?

Figyelt kérdés
2ève lassan hàzasunk vagyuk.van egy közel 2éves közös gyerekünk.a fèrjemnek egy 5éves lànya előző kapcsolatbòl(aki nem biztos h.az övè).ezt régebb òta tudja h.nem biztos h.tőle van de nem akart apasàgit mert egy vilàg omlana benne össze ha kiderülne h.nem az övé!az anya nem akar belemenni az apasàgiba.most ezt akarjuk elintézni de nem ez a probléma.hanem h.amikor a gyerek anyjàval beszél telefonon vagy neten azt sosem mondja el!mindig eltitkolja ha kitudodik a dolog azt mondja elfelejtette! Vagy szândékosan hallgatja el!sose balhéztam ha beszéltek.észreveszem hogy teljesen màs a viselkedése ha beszéltek egymàssal.annyira hatàssal van rà az exe..kezdi elveszìteni a bizalmamat!az fura h.nem a gyerekről beszélgetnek h.milyen az idő..kinek milyen a munkahelye meg ilyenek..ez nekem furcsa hogy a gyerekről nem esik szò.a màsik dolog ahogy a gyerekünkkel bànik.màr pàr ismerősöm is megjegyezte h.milyen türelmetlen nem törődöm!nap 24òràjàban hétfőtől vasàrnapig csak én vagyok a gyerekkel miòta megszületett.semmi közös programban nincs benne.A nagy probléma h.ő akar lenni mindig aki irànyìt azt hiszi a gyereknevelès abbòl àll h.2szer ràszòlok ha rosszat csinàl harmadszor odaüt.amit én ellenzek ès sokat vitàzunk ezen.Ha megpròbàlom vele megbeszélni akkor az a vàlasza ilyen vagyok ,ez van fogadd el! Nem tudom mit csinàljak màr.A gyereknek sem jò ìgy.mit kezdjek ezzel a helyzettel?
2015. aug. 31. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is: ha a gyerekemet megütné az apja, azonnal összepakolnám az összes holminkat és otthagynám! Én bántalmazott voltam gyerekkoromban, anyám szerint az normális, hogy néha elvert, de olyan lelki sérüléseket szereztem, hogy több éves terápiával tudtam csak feldolgozni. (És láttam sok hasonló esetet, mivel szintén bántalmazottakkal jártam egy csoportba.)


A gond az, hogy NEKI van valamilyen problémája, amit nem akar tudatosítani. Szakember segítségére lenne szüksége, de ha ilyen a hozzáállása, nagyon kicsi az esély, hogy belátja.


Sajnálom... itt én nem látok jó megoldást. Azon kívül, hogy otthagyod a csudába...

2015. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őt is bàntalmazta az apja majd később a nevelőapja.ezért nem tudom megérteni,hogy ő miért ilyen?!mikor tudja milyen az ha ebben nő fel.ezek a ràcsapàsok régebben sokszor voltak akkor el is költöztem gyerekkel együtt!aztàn ìgérte hogy megvàltozik és mivel nekem is csonka csalàdom van ìgy ùgy gondoltam h.a fiam az apjàval együtt èljen.gyerekkori traumàk amiket nem dolgozott fel de nem ismeri be! Ma amikor a boltban a gyerekemmel egykorù kisfiù megakarta simogatni meg akarta ütni,tolta el magàtòl.sokszor azt sem engedi hogy szeretgessem.ezen akaron vàltoztatni!
2015. aug. 31. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni,ne reménykedj.A helyedben elválnék.
2015. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!