Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kapcsolatok valtozasa eskuvo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatok valtozasa eskuvo utan Miert?

Figyelt kérdés
Harom honapja volt az eskuvonk. Gyonyoru szep volt minden. Most is az csak azert sokminden valtozott. Nincs az a romantika, az a torodes, az az odafigyeles, szex, es sok mas aprosag. Regebben allandoan felhivott munkabol, mindig tudtam, hogy mikor hiv es mindig izgatottan vartam a telefont. Most meg.... alig. Pedig nem igaz, hogy nincs ideje, mert ugy jon haza, hogy mondja, hogy alig volt munka, ezzel beszelgettem, azzal nevetgeltem stb stb. Most emlitettem meg neki, nagy kinnal gunnyal mondta, hogy jo akkor felhivlak. Nagyon rosszul esett. MoStanaba ha haromszor szexelunk egy honapba.... alig beszelgetunk, es ha meg akarom beszel I csak kibujik a temak alol. Eddig ha fajt valami barmit megtett, csak enyhuljon, mostanaba meg egy pohar vizet sem hoz be magatol nekem. Annyi minden rosszul esik, annyi mindent megbeszelnek vele. Ezert is irtam le ide azt, ami faj. Igazabolez nem egy kerdes, csak kiirtam magambol a dolgokat.
2015. aug. 28. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy menny ideje ismertétek egymást, mielőtt összeházasodtatok, és mennyi ideje éltetek együtt?
2015. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez az elmúlt három hónap eredménye.
2015. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A házasság akkor jó, ha utána is ugyanúgy megy minden. A férjed biztonságban érzi magát, úgy érzi nem kell már bókolni neked, nem kell már küzdenie érted, mert az övé vagy.


De a házasság nem erről szól. Pont, hogy még jobban oda kéne figyelni a másikra, hogy boldogok legyetek.

Romantika, szex, törődés, odafigyelés... ezek mind alap dolgok házasság után is.


Beszélj a férjeddel, hogy félreértelmezi a házasságot.

2015. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmi akkor szokott előfordulni, ha előtte nem éltetek együtt, vagy alig ismertétek egymást (pár hónapra házasodás). És nem az esküvő az oka ebben az esetben, hanem az, hogy elmúlt a rózsaszín köd, és rájött az egyik fél, hogy mégsem egymásnak teremtettek benneteket. Ezért érdemes 2-3 év együttélés után házasodni, akkor nem érnek ilyen meglepetések.
2015. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy egy aláírástól változott volna meg.

mióta vagytok együtt?

együttéltetek?

2015. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi jóformán észre sem vettük, hogy összeházasodtunk. Tényleg fontos, hogy mennyi idő telt el házasság előtt, miről beszéltetek, korábban milyen volt a viszonyotok? Mert alapvetően a házasság nem változtat semmin...

Mondtad a férjednek, hogy mi zavar? Az egyenes út a legrövidebb.


25-N

2015. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Ismerős szitu.Nálunk is így volt.A férjem egyszer röhögve közölte,hogy kifogott halat már nem kell etetni.

Most menekülj,ha nem hajlandó változtatni,ne szülj ebbe a kapcsolatba gyereket!

2015. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!