Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jok az ilyen kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Annyi kerdes van itt arrol hogy a pasi nem akar eljegyezni, elvenni, vagy akar osszekoltozni sem. Mitol fugg az hogy valakit elvesznek a kapcsolatban vagy sem? Vagy esetleg nem erzi hogy ezzel az emberrel szivesen leelne az eletet?Erdemes evekig egy ilyen kapcsolatban elni ahol ennyire nem egyeznek a celok? Dolgozo stabil anyagi helyzetben elo emberek eseteben mert az nyilvan mas ha valaki tanul. Csak altalanossagban erdekel nem vagyom jelenleg eljegyzesre hazassagra meg mielott valaki irna.
2014. aug. 25. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a házasság nem annyira fontos, ha egyik fél sem ragaszkodik hozzá, papír nélkül is működhet, viszont ha valaki összeköltözni sem akar ott valami nem oké, ráadásul az összeköltözéskor derül ki, hogy valóban működhet-e a kapcsolat, ez kihagyhatatlan lépés és nagyon fontos a kapcsolat szempontjából.
2014. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szamomra fontos a hazassag, nem a lagzi es a szep ruha, csak annyi, hogy a gyerekeim apja ne a parom vagy a baratom legyen hanem a ferjem.A szuloszoban ne azt kelljen mondanom, hogy szoljanak a baratonmak... hanem a ferjemnek. Ha lesz egy kis idonk osszehazasodunk, az eskuvon rajtunk kivul meg tanu lesz, semmi lagzi.
2014. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan van, aki megelégszik annyival, én nem. Nekem is fontos, hogy házastársam legyen, ne barátom/párom/élettársam.
2014. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!