Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is az erkölcstelen...

Szerintetek is az erkölcstelen élet az oka a házasságok kapcsolatok felbomlásának?

Figyelt kérdés
Szóval a mai fiataloknak minden a rendelkezésükre áll sokan elkezdik a szexuális életet 15 évesen és mire felnőnek jó pár pasival van kapcsolatuk adott esetben az sem érdekli őket ha házas a pasi, vagy gyereke van. A pasik meg sokszor egy két évet is végighazudnak egy lánynak vagy nőnek csak hogy meglegyen a rendszeres szex. Persze azok a házas pasik se semmik akik a feleségük mellett társkeresőn keresők a boldogságot vagy azok a nők akik esetleg unalmukban félrelépnek.
2014. aug. 21. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Az emberek alapból nem monogámok, tehát nem az "erkölcstelen élet" az ok, hanem pont az, hogy túl prűd a társadalom, és nem elfogadott a testi kielégülést alkalmanként máshol keresni.
2014. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Na ja, a férfi csak a boldogságot keresi amikor megcsal, bezzeg a galád nők unalomból teszik. Kicsit sem vagy elfogult.
2014. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem, régen is ez volt, régen is lenyugodtak az emberek, most is. Most szabadabbak a keretek és a társadalom megbocsátóbb, de ez talán nem is baj.:)
2014. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként tényleg válságban van a társadalom, nincsenek meg a hagyományos értékek.
2014. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
1. Ezzel nincs semmi baj, csak akkor nem kell megházasodni, meg hűséget fogadni a másiknak. Lehet élni máshogy is, senkinek sem kötelező sem a házasság, sem a párkapcsolat.
2014. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az emberek többsége, aki jó csalásmodellből indul el az útján előbb utóbb vissza fog találni a tanult látott mintához. Partnert kell hozzá megtalálni, nem megfelelő időben nem megfelelő partnerrel lett kötve a házasság. Szerintem ez ennyi.
2014. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
*családmodell
2014. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Én szerintem a házasságok felbomlásának az oka a lustaság. Egyszerűbb elválni, mint dolgozni a kapcsolaton és megoldani a problémákat.
2014. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Úgy gondolom, ha valaki nem keresi meg, hanem megáll az éppen megfelelőnél, hogy ne legyen erkölcstelen az élete mások szerint, annak lesz sok gondja. Mi sem vagyunk házasok, de senki másnak nem szültem volna gyereket és ő sem mást választott, pedig volt rá időnk.
2014. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
2 A boldogsagot atvitt ertelemben irtam de gondoltam hogy valaki meg ebbe is belekot.
2014. aug. 21. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!