Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki tökéletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki tökéletesen elégedett a párkapcsolatával?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan a panaszáradat jön. Van, aki elégedett a társával, az életével, a családjával, bízik a párjában, őszinte hozzá és nincsenek párkapcsolati problémáik?
2015. aug. 21. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Nalunk minden tokeletes. Egy honapja hazasok vagyunk persze h tokeletes minden :)

Viszont igen. Neha hianyzik hogy kedveskedjen vagy dicserjen ... Semmi tobb :)

2015. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megmondtad neki?
2015. aug. 21. 10:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel teljesen elégedett vagyok, apróbb vitákon kívül nincsenek problémáink, szeretjük egymást. Pedig van elég nehézség, amin keresztül kellett és kell mennünk, de ő biztos pont az életemben.
2015. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is minden rendben,5 éve vagyunk együtt ebből 4 éve már együtt is élünk.Szeretjük az életünket,szeretjük egymást,legalább még 40 évet így kívánunk leélni :)
2015. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút elégedett vagyok. Rövid vitáink vannak úgy negyedévente egyszer, öt percig kábé, azt se nevezném vitának, csak talán kicsit intenzívebb érvelésnek. Minden megvan, amit leírtál, bizalom, őszinteség, hűség, szerelem. Az életem más kérdés, főleg a családom (gyerek még nincs, így csak a szüleimre gondolok ez alatt) de a párkapcsolatom az nagyon rendben van :)
2015. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elegedett vagyok a kapcsolatommal. A baratommal lassan 3,5 eve vagyunk egyutt. Vannak dolgok amikben nem ertunk egyet De azokat megbeszeljuk csak ugy mint azt ha valami hianyzik. Tokeletesen kiegeszitjuk egymast.

18/L 21/F

2015. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Párkapcsolati gondok mindenhol vannak, de szerencsére ezeket meg lehet oldani. Mi is veszekszünk néha, de együtt találunk rá megoldást. Én maximálisan elégedett vagyok a barátommal, őszinték vagyunk egymáshoz, mindent meg tudunk beszélni, szeretjük egymást, vannak közös programok és hasonló emberek vagyunk. :)
2015. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én is elégedett vagyok a kapcsolatommal, boldog vagyok benne. persze előfordul hogy veszekszünk, de semmi komoly igazából.
2015. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, az vagyok, hisz azzal lehetek, akit mindennél jobban szeretek és mindig is kerestem. Nagyon jó vele, ha valami nem tetszik, megbeszéljük nyugodtan és megoldjuk, lassan 4 éve; barátom, társam, szeretőm. Ha nem lenne bizalom, nem is lennénk együtt. Sokszor poénkodik és jó a humora páromnak, ezért is szeretek vele lenni. Szeretem, azt aki, vagyis, amitől ő önmaga.

N

2015. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de jo ilyeneket olvasni! :) Sok boldogsagot mindenkinek!
2015. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!