Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ment tönkre a házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment tönkre a házasságotok az esküvőt követő 5 évben? (Miért váltatok el? )

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 13:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
60%

Megjegyzés a 4-es válaszához:

Ha nincs olyan hölgy(ek), akik a "kegyeiket" gyakran osztogatják, akkor hűtlen férfi sincs! Ez pont olyan dolog, hogy melyik volt előbb: a tyúk, vagy a tojás? Erről a témáról szerintem felesleges beszélni, mert mindkét oldalrol sok érv és ellenérv hozható fel!

2015. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, kedves 9-es. :)

Azt nem tudhatom, hogy örökre együtt leszünk-e, mert bármit hozhat az élet, de 9 év kapcsolat (amiből 5 év házasság) után még mindig boldogok vagyunk, és mindent megteszünk azért, hogy így is maradjon. :)

Egy kicsit régimódi a kapcsolatunk, egy kicsit modern. Sikerült megtalálnunk az arany középutat. Az évek során összecsiszolódtunk, de nem úgy, hogy bármit is elvesztettünk volna magunkból, hanem többek lettünk a másik által.

2015. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

9-esnek irom:


Annyira jol latod a dolgot! Ugy orulok, hogy nem vagyok egyedul hasonlo gondolkodassal. Ilyenkor felcsillan a remeny, hogy vannak, akik ertekes kapcsolatra vagynak, nem csak sekelyes, csili-vili, masnak mutogato kapcsolatra. En is ertekes, bensoseges kapcsolatra vagytam, de sajnos nem ilyet talaltam.


Tiszta szivbol kivanom, hogy neked osszejojjon egy olyan kapcsolat,amelyben tisztelitek, szeretitek egymast es kitartotok egymas mellett. Ne add fel es ne tedd alacsonyabbra a mercet, csak keresd, es egyszercsak megadatik.

2015. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!