Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyanok válaszát várnám, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok válaszát várnám, akik úgy házasodtak, hogy nem tombolt már a szerelem, de tudták jó embert választottak. Milyen sok év után a házasságotok?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel, tervezzük az esküvőt. Ő még mindig szerelmes, de én már nem azt érzem. Olyan sok helyen hallom, hogy csak úgy érdemes házasodni, ha szerelmes az ember és anélkül nincs értelme az egésznek.

Jól megértjük egymást, ugyanazt szeretnénk az életben, vágyunk a családra, gyerekekre.

Tudom, hogy mellette boldog életem lesz, biztonságban leszek, mint érzelmileg, mint anyagilag. Tudom, hogy soha nem hagyná el a családját egy kis szeszély miatt sem.


Van itt olyan, aki így házasodott és nem bánta meg?

Köszönöm



2014. okt. 21. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ő tudja hogy érzel?

miért nem beszélgettek erről?

2014. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg 7 év után ő sem ugyanazt a lángoló szerelmet érzi, mint a legelején, inkább szeretetet, amiről tudja, hogy benne van a szerelem, a tisztelet, bizalom, megbecsülés.

Te mit érzel? Mert ha nem érzed, hogy hiányozna, ha nem lenne melletted, ha el tudnád más mellett is képzelni az életed, akkor jogosak a kétségeid önmagadban.

2014. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Lehet te nem rendelkezel nagy érzelmekkel, ha minden más téren jól érzed mellette magadat,akkor boldog lehetsz vele.
2014. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
10évvel a megismerkedésünk és szerelembe esésünk után házasodtunk,2év együttélés után,a 3.házassági évfordulónkat már a barátnőjével töltötte,két pici gyerekünk velem.Azt hittem,ismerem minden gondolatát,rezdülését,tévedtem.Ezek után már nem tudom mi a jó recept,én maximálisan elkötelezett voltam lángolás nélkül is.
2014. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy én nem lángolok már annyira, mert beszéltünk erről. Azt mondta, egy kapcsolatban nem mindig ugyanazon az érzelmi szinten vannak a felek, és a mi dolgunk, hogy dolgozzunk ezen.

Természetesen, ő sem azt a "pillangók a gyomorban" szerelmet érzi, de látom rajta, hogy rajong értem, nagyon igényli a közelségemet, az intimitást, a csókokat. Persze erre nekem is szükségem van, csak talán neki jobban.


Abban biztos vagyok, hogy nem tudnám elképzelni az életem nélküle. Ha elmegy valamilyen üzleti útra és 2-3 napig nem alszik otthon, akkor már nagyon kivagyok, mert hiányzik, rá gondolok mindig. Csak úgy tudunk mindketten aludni, ha együtt alszunk. Ő sem tud aludni nélkülem, mindig mondja, hogy másnap az egész napja el van rontva, mert forgolódik este.

2014. okt. 21. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:

megszokás

biztonság

erre építesz

nem rossz alapok, te tudod elég e

2014. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 5év után össze házasodtam, mert áldott jó férfi ahogy anyámék mondták. Hiába voltam szerelmes az elején, már rég nem szerettem mikor házasodtunk. De fehérruhát akartam, anyámék meg szerették volna ha már végre hivatalosak leszünk.

De lelkem mélyén már rég másról álmodoztam, minden romantikus filmen elsírtam magamat, és vágyodtam, hogy én is olyat akarok....


Aztán fél év házasság után megjelent a nagy ö. Még húzodott a dolog, de egy év házasság után szétmentünk és rohatnam a nagy ö-höz!

A nagy ö-vel 7 éve vagyunk együtt, van 2 gyerekünk, de a mai napig szerelem van. Ha romantikus filmet nézek, az az érzés fog el, hogy de jó, hogy nekem is van egy ilyen férjem...


Az elsö férjemmel azért házasodtam össze mert féltem, hogy egyedül maradok. Most vissza gondolva az is jobb lett volna.

2014. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
nagymama tanácsa: ahhoz menj feleségül aki nélkül nem tudod elképzelni az életed...
2014. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Uhh ez nagyon durva! Szóról szóra ugyanez van velünk, de nekünk van gyerek is már. Párom össze akar velem házasodni jövőre, de én nem tudom mit tegyek?! Én sem vagyok szerelmes már belé, igazából ennyi év után (7 év) már nagyon kipróbált a kapcsolatunk, nem látom rózsaszínben a világot. Így meg hülyeségnek tartom, gyerek, közös otthon után :(

Párom is megbízható, biztonságot nyújt anyagilag stb.

Nem tudok mit mondani, de próbáljátok meg, ha nem jön össze akkor válás :(

2014. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, mikor a kérdést olvastam, max 1 éves ismeretség után levőknek gondoltalak.

Hát, mint tudjuk, a szerelemhormonok max 2 évig tombolhatnak, vagy még addig sem.


Nálatok, a 7 évben már nem is igazán várható,hogy tomboljon:)hiszen a 7. év után válnak el a legtöbben,akik az 1. évben megházasodnak...


Persze, szerelem nélkül is lehet házasodni,miért is ne?Úgyis elmúlik.A szeretet,bizalom, hűség a fontos.

2014. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!