Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyanok válaszát várnám, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok válaszát várnám, akik úgy házasodtak, hogy nem tombolt már a szerelem, de tudták jó embert választottak. Milyen sok év után a házasságotok?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel, tervezzük az esküvőt. Ő még mindig szerelmes, de én már nem azt érzem. Olyan sok helyen hallom, hogy csak úgy érdemes házasodni, ha szerelmes az ember és anélkül nincs értelme az egésznek.

Jól megértjük egymást, ugyanazt szeretnénk az életben, vágyunk a családra, gyerekekre.

Tudom, hogy mellette boldog életem lesz, biztonságban leszek, mint érzelmileg, mint anyagilag. Tudom, hogy soha nem hagyná el a családját egy kis szeszély miatt sem.


Van itt olyan, aki így házasodott és nem bánta meg?

Köszönöm



2014. okt. 21. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés, valószínűleg mindenki másképp éli meg a szerelmet, szeretetet, hűséget, mások is az igényeink. Ezért csak te tudhatod, elég lesz-e ennyi. Nem ismerlek, de gyanítom, ha már eleve feltetted ezt a kérdést, akkor kétségeid vannak, bizonytalan vagy. Van akinek elég a biztonság, megszokás, szeretet, ha nálad így van, sok boldogságot kívánok! Anyósom és apósom kitűnő példa erre, már rég nem szerelmesek, de el sem tudnák képzelni egymás nélkül az életüket.

Off: én el nem tudtam volna képzelni, hogy szerelem nélkül házasodjak. Ki is léptem egy 5 éves kapcsolatból pont emiatt...Utána jött a férjem. Szerelem első látásra, és bárki bármit mond, a szerelem nem múlik el az idővel, nem alakul át szeretetté. 7éve vagyunk együtt, a pillangók eltűntek, de egyértelműen biztosan érzem, hogy még mindig szerelmes vagyok belé. (Szüleim 31 év házasság után is szerelmesek egymásba!)

2014. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 7 èv utàn hàzasodtunk, olyan èrzelmekkel mint ti. 5 ève vagyunk hàzasog, ès semmit nem bàntam meg, sokszor ùgy èrzem nekem van a legjobb èletem :-)

Mondjuk soha nem voltam szerelmes típus, soha senki írànt nem làngoltam, nekem sokkal fontosabb volt a kölcsönös tisztelet,ès főkènt a biztonsag....csalàdiassàg.

Most 6 hónapos a fiunk, nagyon jó apa, sokat segït, egy pillanatig nem inogtam meg a bizalomban terhesseg alatt sem pedig tilos volt vègig a hàzasèlet, a korhàzban a 12hèt alatt minden reggel jött munka elõtt munka utàn zinte aludni jàrt haza, tènyleg mindent megtesz èrtünk esnekem ezba legfontosabb!!!!

Szeretem de nem làngolva de ez nem is èrdekel, nem èrdekel màs fèrfi sem csak a csalàdom!

2014. okt. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!