Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Tegnapi vita hevében férjem összepakolt és elment.Azóta fogalmam sincs hol van,mivan vele.Babábal itthon vagyunk.

Most én keressem?Várjak még?Vagy mi lesz?


2015. aug. 9. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük az előzményeket,sem titeket,így a távolból rohadt nehéz megmondani,egyáltalán visszatér-e a férjed.Te ismered őt,meg a kapcsolatotokat,neked kell mérlegelned,mit érdemes ebben a helyzetben tenni.
2015. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Min vesztetetek össze?
2015. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Összetett,egy ideje több a vita
2015. aug. 9. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos volt hova mennie.
2015. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ő ment el, neki kéne jelentkeznie.

Pár nap után hívd, hogy akkor beadod a válókeresetet, így gondolja-e ő is.

2015. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hazajött este

Egyelőre nem tudom mi lesz

Fura ez az egész

2015. aug. 10. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha ő azzal oldja meg a dolgot, hogy összepakol és lelép, mit vársz? Én megmondtam volna, hogy haza se jöjjön, vagy ha az övé a lakás akkor már nem lettem volna ott amikor hazaér, se a cuccaim.

Ha kicsit egyedül akar lenni vita után, azt megértem, akkor menjen át a másik szobába, de ne lelépjen....nagyon gáz a pasi.


Bár még mindig nem tudni min veszekedtek annyit.

2015. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!