Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyit kell még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit kell még várni, hogy elfogadott legyen a trió házasság?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet: ha van 2 lány és egy fiú (de lehet fordítva is, sőt akár 3 egynemű, egyáltalán nem lényeg), akik mindhárman szeretik egymást. Szóval a fiú szereti mindkét lányt és a lányok is szeretik a fiút meg egymást is egyformán. (olyan szinten, hogy egymással is szexel a két lány, de főleg hármasban csinálják).

A mostani helyzet: vagy ketten összeházasodnak és a harmadik sajnos kilóg a sorból, vagy felváltva házasodnak egymással (a két lány is, Írországban már lehet), aztán elválnak (cserélgetnek), vagy csak simán hárkapcsolatban maradnak.

Meddig kell még várni, hogy végre kedvező törvényeket hozzanak a hármas együttéléssel kapcsolatban?



#házasság #hárman_együtt
2015. máj. 26. 15:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
A legalja lenne az emberiségnek.
2015. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem, ez a legteteje lenne. Ha az emberek túllépnének azon a sztereotípián, hogy egy ember csak 1 másikkal lehet boldog, meg azon, hogy ha valakinek 2 szeretője azok mindenképp ellenségei egymásnak... ha egyszer ugyanazt szeretik, miért ne lehetnének ők a legjobb barátok?
2015. máj. 26. 15:31
 3/37 Girgoy ***** válasza:
100%
Szerintem akkor lesz elfogadott, ha hárman tudnak egy közös gyereket nemzeni (akármilxen is a nemi összetételük).
2015. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
4: Két azonos nemű sem tud közös gyereket nemzeni, mégis egyre több helyen elfogadott a házasságuk. Előbb-utóbb itt is az lesz, elkerülhetetlen
2015. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az emberek túllépnének azon a sztereotípián, hogy egy ember csak 1 másikkal lehet boldog"


Te normális vagy? Te úgy ismered az emberi természetet, mint valami beprogramozott gépezetet? Vagy a féltékenység, és az ehhez hasonló tulajdonságok ismeretlenek számodra?


Ekkora baromságot.

2015. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem mindenki féltékeny.
2015. máj. 26. 16:14
 7/37 anonim ***** válasza:
4%
A féltékenység egy "elmebaj", amin túl lehet lépni. Együttélni most is lehet hárman, a házasságot viszont fogalmam sincs, mikor engedélyeznék (lehet, soha).
2015. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Volt egy évfolyamtársam, aki már 12 évvel ezelőtt két nővel élt egy háztartásban. Az akkori felállás(sic!) szerint mindkettő elfogadta a helyzetet (legalábbis a srác elmondása szerint, amikor rákérdeztünk, hogy ezt mégis hogyan?).
2015. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez már egyenlő lenne a poligámiával, amit azért nem mindenki tud elfogadni, legalábbis, aki a nyugati kultúrában nevelkedett. A törvény csak akkor fog ilyet engedélyezni, ha az emberek jó nagy százaléka éveken keresztül következetesen kéri (mint a melegházasságot). Akik ebben a közegben nőttek fel, hogy nekünk ez a normális, a természetes, az elvárt, annak ez elfogadhatatlan és egyáltalán nem kívánatos módja a házasságnak. Én abszolút liberális vagyok, úgy érzem, ha őszintén, minden féltékenykedés, fájdalmak, hasonlók nélkül tényleg szeretve egymást együtt tudnak és akarnak élni, akkor akkor is élhetnek együtt, ha nem házasodnak össze (mert érted, ilyen esetben mi a tökömnek, már elnézést?). Az arab országokban egyszerű, egy pasi veszi sorra a feleségeit, ők ebben nevelkedtek, nekik ez a természetes és normális (oké, tudom, ott is változások vannak, de most a példa kedvéért képzeljük el, hogy a sztereotípiáknak tökéletesen megfelelő világot éljük), ott egyedül a több férfi felállás lehetne gond. De nálunk, a mi kultúránk nagyon is azt szajkózza, hogy egyetlen egy emberrel lehetsz boldog- és őszintén, miért is ne lehetnél? Én vagyok olyan naiv, hogy elképzelhetetlennek tartsam, hogy tényleg őszintén szeressek egyszerre két embert. Akkor egyiküket sem szeretem igazán. De ez én vagyok. És bár elhiszem, hogy vannak, akik tudnak szeretni egyszerre több embert, és békés kis közösségként meglenni együtt, kétlem, hogy ők vannak többségben. És amíg ez így van, addig a törvény nem is fog változni ebben a kérdésben.
2015. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Olvasgattam a témában én is... több cikket, és többször el-elgondolkodtam rajta, én képes lennék-e ilyesmire... de ahogy én magamba nézek, nem tudnám azt elképzelni, hogy az a meghitt kapcsolat, amire a szerelem, szeretet és barátság szavak összesen kevesek, 3 ember között is működhetne. Számomra ez elképzelhetetlen. Ebbe, amit nekem jelent a házasság, számomra nem fér bele egy harmadik. A szex és vonzalom, még a barátság extrákkal is csak egy dolog, nyitott kapcsolatban el tudom képzelni (nem mintha erre szükségem volna), de a házasság számomra mindezeknél több. Lehet, hogy ha nem tapasztalom meg azt a lelki szintet, és úgy házasodom, hogy a férjem a barátom extrákkal, akkor lehet, azt mondanám, működhetne nálam is... de egész más a tapasztalatom.
2015. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!