Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyit kell még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit kell még várni, hogy elfogadott legyen a trió házasság?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet: ha van 2 lány és egy fiú (de lehet fordítva is, sőt akár 3 egynemű, egyáltalán nem lényeg), akik mindhárman szeretik egymást. Szóval a fiú szereti mindkét lányt és a lányok is szeretik a fiút meg egymást is egyformán. (olyan szinten, hogy egymással is szexel a két lány, de főleg hármasban csinálják).

A mostani helyzet: vagy ketten összeházasodnak és a harmadik sajnos kilóg a sorból, vagy felváltva házasodnak egymással (a két lány is, Írországban már lehet), aztán elválnak (cserélgetnek), vagy csak simán hárkapcsolatban maradnak.

Meddig kell még várni, hogy végre kedvező törvényeket hozzanak a hármas együttéléssel kapcsolatban?



#házasság #hárman_együtt
2015. máj. 26. 15:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Kérdező! Vagy akárki!!!!

EZ KOMOLY KÉRDÉS???????? A férfiak fantáziálnak ilyenről, de nekik elég EGY NŐVEL is megházasodni, nemhogy kettővel. Max. szex kettővel és felejtős.

2015. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne komoly kérdés? Ha három (vagy több) ember úgy érzi, hogy a köztük lévő kapcsolat érzelmileg ugyan olyan jelentős mindnyájuk számára, mint amit a sima párok már házassággal szentesítenek, akkor miért ne lehetne lehetővé tenni számukra, hogy ezt hivatalosan is kinyilvánítsák? Arról szerintem szó sem volt, hogy ezután háromnál több ember nem is házasodhat, szóval téged pl. ez az intézkedés semmiben sem befolyásolna, épp csak mások számára tenné egy fokkal élhetőbbé a társadalmat.
2015. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Addig egy szt se szólj, amíg meg nem házasodtál kettővel!!! Vagy már megtörtént?
2015. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne véleményem a dologról, amíg meg nem házasodtam kettővel? O.o Ennyi erővel erővel neked sincs jogod azt mondani, hogy elég egy nővel megházasodni, amíg meg nem próbáltad kettővel is... vagy már megtörtént?

(Amúgy meg ki beszélt itt egy pasi + két nő felállásról. Egy nőnek is lehetne két férje)

2015. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nekem egyre kevesebb kedvem van megházasodni. Főleg, nem 2-vel. A jelenlegi nőmet biztos nem veszem el, minek? Nagy a válási arány. Amúgy, kissé tele a tököm a párkapcsolatokkal.
2015. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Oké, és akkor amihez neked nincs kedved, ahhoz ne is biztosítsanak jogot, mert biztos másnak se lesz? Inkább erről kérdezném, hogy "EZ KOMOLY VÁLASZ??????" :P
2015. jún. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Komoly válasz, nagyon is! :(( Mivel a saját érzésemet írtam le. Tudom, mellékes. Mindegy! Vissza a fő témához! :))
2015. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!