Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem értem a férjem, mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a férjem, mit akar evvel mondani?

Figyelt kérdés

Évek óta nagyon jól megvagyunk, de néha teljesen elbizonytalanít.

Van 2 gyerekünk, igyekszünk annyit együtt lenni, amit csak lehet.

Mégis mikor arra terelődik a szó, én megjegyzem, hogy nekem ő tökéletes, szuper apa, stb. Ő nem mond semmit, elkezd kötözködni, h mit nem csinálok jól szerinte, és amikor kérdőre vonom, h ezekszerint számára én nem vagyok ennyire szuper feleség, akkor annyit felel, hogy ő ilyet nem mondott, ezt én mondtam és hogy ő azért nem dícsérget állandóan és nem mondja el azt amit igazán gondol, mert attól tart, h "elszállok" majd.

De én nem vagyok ilyen, és nem értem őt, pedig nekem is jólesne, ha elismerne vagy megjegyezne egyszer egyszer egy pozitivumot bármivel kapcsolatban amit csinálok.

Ettől függetlneül tényleg jól kijövünk. Ritkán veszekszünk és akkoris inkább a gyerekek miatt (engedékenység, stb) de olyan h pl napokig ne szóljunk egymáshoz.. ilyen nincs.

Tudom, h bármi lenne, akkoris számíthatok rá és nem egyszer ezt ő bizonyította is. Több mint 7 éve vagyunk együtt.

Nem értem őt.. szeret, nem szeret? Megszokott vagy mi ez? Nem tudok kiigazodni már rajta, mert néha egy egyszerű beszélgetés alatt úgy meg tud ölelni, mintha világvége lenne, meg állandóan igényli, h odabújhasson hozzám. Viszont így nem értem, h miért nem tudja nekem nyíltan elismerni, h jó felesége vagyok?



2015. júl. 30. 10:19
1 2
 11/11 anonim válasza:
9-es és 10-es, tökéletesen egyetértek veletek. A szeretetnyelv az ember egyik legfontosabb és sajnos legkevésbé ismert, elismert kommunikációs formája kapcsolati téren. A férjem és én két különböző szeretetnyelven kommunikálunk, és bizony évek kellettek hozzá, mire mindketten megismertük és elsajátítottuk a másik "nyelvét". De ha már megvan, ha érzed, akkor nagyon tud működni. <3 Úgyhogy hajrá! :-)
2015. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!