Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a éleményetek a feleségemrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a éleményetek a feleségemről? Nem látom lehet tisztán a helyzetet.

Figyelt kérdés
Pár mondatban írom le a gondolataimat mert valahogy nem úgy jön le, hogy szeretne. De lehet csak nekem nem tűnik úgy. Tehát amióta van egy gyermekünk aki 4 éves azóta a házas élet majdnem nulla. Havi egy alkalmat ki tudok sírni. Elmúlt az a bújós tulajdonsága, mondhatni elhidegültünk. Bennem e miatt már nem egyszer feljött az a gondolat, hogy váljunk el. De a gyereket nem hagynám, de szeretem a feleségemet is csak ez megterhelő, hogy ilyen rideg lett. Próbáltam a kedvébe járni sokszor. Virág, csoki, stb, de volt h azt kaptam erre, h mi van dugni akarsz azért kedveskedsz? Viszont már többször is mondta hogy majd szeretne még egy gyereket, meg vegyünk egy lakást. De igazán Ő nem sokat tesz a dolgokért, én meg azért ezekhez egyedül kevés vagyok. Viszont ha meglát más nőt körülöttem akkor már érzem azt mintha fontos lennék de addig semmi. Ha hazajövök a munkából sokszor még puszi sincs. De az utcán fogjam a kezét esténként meg tvzés közben simogassam. Néha olyan érzésem van mintha nem a társa lennék hanem az akivel meg kell küzdjön. Segítek neki a házimunkában a takarításban mosogatásban a gyereknevelésben. De olyan mintha így se lennék jó. Nem mondom, h rossz feleség de tényleg olyannak tűnik mintha csak két kollégista lakna együtt. Nem is barátot mondok mert a véleményemet az ötletemet rendszerint lefikázza. Ha vmit kitalálok akkor csak sokszor gúnyosan mosolyog, h úgy se lesz abból semmi. Amúgy a külvilág meg ha valaki ismeri akkor azt mondja rá, h nagyon kedves nő. Akkor velem miért ilyen? Sokszor láttam a munkahelyén is a kedvességét amikor meg hazaér akkor meg egy más ember lesz átkapcsol egy mogorva nővé. Ő 33 én 35 vagyok. Szerintetem itt mit lehetne alakítani? Vállni nem akarok! Beszélgettünk már sokat de csak apró eredményei vannak.

2015. júl. 16. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Első tippem az lett volna, hogy nem vagy vele kedves. A nők akkor szoktak ilyenek lenni, ha a férfi többé nem kedveskedik, és itt nem ajándékra gondolok, hanem simogatásra, érintésre, mindenre, amivel jelzed, szereted.


Ismered-e ezt a könyvet?

[link]


Nagyon hasznos olvasmány! Talán nem megfelelően "kommunikálsz" felé, és azt hiszi, csak akkor és azért törleszkedsz, mikor/mert szexet akarsz.

2015. júl. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van valami problémája, amit nem mond el?

Vagy olyat kérsz tőle, ami őt zavarja, de nem beszél róla?

Sok nő úgy működik, hogy csakis kizárólag az érzésekre, testbeszédre, cselekedetekre épít, a kommunikációra semmit.

Nekem is volt pár hasonló barátnőm, én tudom magamról, hogy néha bunkó voltam velük, és magukban tartották inkább.

Majd közölték velem, hogy vége, nem bírják tovább.

De megbeszélni semmit, csakis a tettek, cselekedetek...

2015. júl. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Kapcsolaton belul mindket felnek hasonloan kedvesnek kell lennie a masikkal, tehat nem hinnem, hogy csak a Te hozzaallasoddal lenne baj, mint inkabb a holgyemeny nem fogadokepes. En elnek a gyanuperrel, hogy a munkahelyen van egy erzelmi kapcsolata valakivel es ezert ilyen hideg otthon.

Ne gyotord magad es a gyerek moge sem kell bujni ... nem minden hazassag sikerul.

2015. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az első által linkelt könyvet ajánlom én is, szerintem az tud segíteni, de ha mégsem akkor vagy te nem jól alkalmaztad, vagy több idő kell a feleségedhez...


próbáltátok már megbeszélni ezt a dolgot? vagy csak nekünk írtad így le?

ő hogy látja a dolgot?

2015. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű dolog ez. Nekem az jön le, hogy "belekényelmesedett" a házasságba. Férjhez ment, van gyereke, munkája is, jól elvan.

A külvilág számára mutatja, hogy minden rendben (fogd a kezét), de szerintem ez neki sem jó, ha nincs szex köztetek. Ezért is ilyen morcos.

Ha ki lenne elégítve, nem kötekedne. Már bocs.

Még az lehet a gond, hogy lehet, neki nem elég, amit te segítesz neki, vagy nem abban segítesz, amiben kellene. Ezt nem tudom.

Próbáltál már vele beszélni a szeretkezés hiányáról?

2015. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a mi házasságunkról írtál volna.Annyi a különbség,hogy nálunk én kuncsorgok a szexért a férjemnél.Ettől függetlenül én is vádolom azzal,hogy szexelni akar,ha hoz nekem valamit.Mert amúgy sokszor napok telnek el úgy,hogy a köszönésen kívül nem lehet kommunikálni vele,elvan a számítógéppel.

Írtak itt okosságokat.

Lehet nem abban segítesz,amiben szüksége lenne rá.Lehet,az ő vágyaira nem figyelsz,azok nem teljesülnek,ezért fikázza a Te ötleteid.Lehet,csak anyának és háztartási alkalmazottnak érzi magát,nőnek nem.Szoktatok kettesben programot csinálni?Amikor csak egymásra figyeltek?Mi nem,és nekem ez egyre jobban fáj,de a férjem nem is akar.

Amikor gúnyosan mosolyog,hogy úgysem lesz semmi,nem lehet,hogy több ilyen eset is volt? Az én férjem is annyi mindent ígért már,de nem lett belőle semmi.Pl. úgy volt elmegyünk végre 5 év után kettesben is nyaralni,ok csak egy hosszú hétvégére.Hetek óta erre készülök,erre közölte, a tesójával megy.Nemcsak rideg voltam,sírtam és kiabáltam.

Bocs,hogy kicsit a saját fájdalmam is kiadtam magamból a kérdésed kapcsán.

A legfontosabb azonban,kommunikáljatok.Nálunk az sem működik.Ha meg tudjátok beszélni,tudtok változtatni! Sok sikert!

2015. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet. 15 hónapos a kislányunk és azóta teljesen megváltozott a kapcsolatunk. A férjemben semmi hibát nem látok. A tenyerén hordoz, megbecsül, tökéletes férj. A gyerek előtt nagyon jó volt a szexuális része az életünknek. Szinte minden nap volt szex, most ha két hétben egyszer ráveszem magam, az már nagy szó. Mióta megszületett a babánk, azóta csak ő körülötte forog az életem, minden gondolatom. Nem érdekel semmi más csak ő. Nagyon nagy bűntudatom van a férjem miatt, mert teljesen elhanyagolom szex és érzelmek terén. Próbálok változtatni a dolgokon, de nagyon nehéz. Én annyi előnyben vagyok talán a feleségeddel szemben, hogy felismertem a problémát és próbálom a férjemmel megbeszélni, javítani rajta. Sajnos, ha ő nem akar változtatni ezen, akkor te nem fogsz tudni csinálni semmit. Biztonságban érzi magát, mert azt hiszi, hogy a gyerek megszületésével véglegesen magához kötött, úgysem hagyod el, ezért elkényelmesedett. ellustult. Nehéz az anyává válás és sajnos sok nő elfelejti, hogy nem csak anyának, hanem feleségnek is kell lenni. Én is keresem az arany középutat, de nehéz megtalálni.
2015. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszolóknak! Beszéltünk már eleget a témáról, viszont itt azért mindenki adott egy hasznos gondolatot amire még odafigyelhetek! Sajnos az esti összebújásokat sokszor helyettesítette nálam is a számítógép és ez is lehet egy ok a sok közül.
2015. júl. 16. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet régebb valami miatt eltávolodott tőled. Azt a szakadékot kellene valahogy kijavítani.
2015. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az jó,ha tudtok beszélgetni,akkor van remény.Mit mondott,mi hiányzik neki vagy ő miben látja az eltávolodás okát?

Ha meg tudjátok oldani a gyerekfelügyeletet,kettesben kellene több programot csinálnotok.Olyasmiket,ami a szerelem kezdetén volt,ami mindkettőtöknek öröm,felidézni a szép emlékeket.

Ami különösen jót tenne, elmenni kettesben pár napra valahová,ahol csak egymással foglalkoznátok.

2015. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!