Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a éleményetek a magyar...

Mi a éleményetek a magyar fesztiválokról?

Figyelt kérdés
A nagyokra gondolok (teljesség igénye nélkül) mint a sziget, balaton soun, fezen, szin, efott, hegyalja, strand, rockamraton, volt stb stb. Melyiken voltatok és mik a tapasztalaitok?
2014. jún. 9. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Buta szűklátókörű emberek szórakozása.
2014. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Drágák.
2014. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl vannak sztárolva. A Volt-on párszor voltam már, de csak azért, mert olyan híres külföldi kedvenceim jöttek akiket egyébként nem láthattam volna máshol.

Amúgy meg drágák, a jegy is, a pia is, a kaja is. Jó buli, persze, de nekem ennyi pénzt nem ér. Inkább elmegyek 1000Ft-ért egy jó koncertre és este hazamegyek a saját ágyamba aludni, a saját kajámat enni, a saját piámat inni. Pedig amúgy szeretek bulizni, rengeteg koncertre járok, csak a pénzt sajnálom.

(Pár osztálytáram idén megy Szigetre. Megkérdeztem mennyiért, és leesett az állam. Én a barátaimmal annyi pénzért Görögországba megyek egy hétre. Túlzás nélkül.)

2014. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ha van pénzed menjél. Nagyon jó.

Sziget igaz, hogy baromi drága, de nekem életem egyik legjobb bulija volt, megérte a pénzét. Egész jó előadók szoktak lenni, de már csak a sziget-fílingért is megéri önmagában, ha szereted a sok, és sokfajta embert.:D

Az tény, hogy az élet ott nagyon drága, fél liter víz volt 350.

2014. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Drágák, de megéri.

Olyasféle szabadságot sehol máshol nem éreztem még, mint egy fesztiválon. Mindenki közvetlen, király a hangulat, random idegenek odajönnek beszélgetni, a Sziget meg aztán csúcs. A legjobb az összes közül. Nemzetközi az egész. A fellépők überkirályak, a hangulat felejthetetlen, az emberek mindig olyan boldognak tűnnek. Lehet, hogy csak részegek vagy betéptek, de az már részletkérdés. A Szigeten mindenki szeret mindenkit. De komolyan Idén is megyek, alig várom *-* A Volt sem rossz. Jók a zenék.

2014. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Akkor ott összefutunk.:D

Egyébként egyetértek, azt a szabadságot amit pl. a Szigeten átérzel egy szimpla koncerten nem tapasztalsz.

2014. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem voltam,nem is leszek,bár mehetnék egyre dolgozni,de be nem teszem a lábam ilyen helyre.Most eldöntöttem.

Iszonyúan taszít az egész,amit láttam belőle,tv-n keresztül,meg elmondások alapján.

Retek,tömeg,drog,pia,szutyok zene(EFOTT legalábbis),hangzavar,nekem ez nem kikapcsolódás,semmi nyugalom nincs benne.

Nyugtatóval lehet ellennék ott,pár napot.(munka)

Ha nem egy kBaszott fesztivál lenne,főleg hogy célközönség 20-on éves korosztály,akkor mennék,szerencsére akad más.

2014. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!