Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötés után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés után miért kezdenek el a nők elhízni?

Figyelt kérdés
A csinos, fiatal nőből egy pár év után egy slampos trampli lesz.

2015. júl. 11. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

Én sokkal-sokkal több olyan párt látok, hogy a nő ha nem is olyan feszes mint huszonévesen, de látszik hogy ad magára, nincs rossz alakja, csinosan felöltözik.... és mellette kullog egy pocakos fickó foltos pólóban, valami gyűrött gatyában meg 100 éves sportcipőben...

Szüleim közül is anyának van sokkal jobb alakja :D A korukbeli ismerős pároknál szintén a pasik kezdenek pocakosodni.

Egyetlen nagyon durván elhízott nő ismerősöm van, de ő tolószékes, és ezerféle betegsége van.

Nyilván van ilyen is, hogy a nő engedi el magát, de nem mindig...

Gondolom újabb provokáló általánosító kérdés.

2015. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Számbavettem gyorsan a házas ismerőseimet...

A nők 90%-a nagyon csinos, fitt, sportol, ad magára.

A maradék már házasságkötés előtt is teltebb volt.

Talán egy-két kivételről tudok, akik kimondottan a szülés(ek), vagy valamilyen betegség miatt híztak el, olyan is van, aki mondjuk 10 évvel a házasságkötés után.

Ugyanezekben a házasságokban arányaiban több az elhízott férfi, bár köztük is van, aki ad magára. Mondjuk 50-50%.

2015. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az baj, ha én fogytam azóta?:D
2015. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én mikor férjhez mentem 56kg voltam most 60 vagyok. A korral is járhat a hízás de nekem ingadozó a súlyom. És nem hagytam el magam attól mert fèrjhez mentem ugyanúgy csinos ruhákba járok mint azelőtt.
2015. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

És a pasik miért eresztenek pocakot? :D

Aki olyan típus, az már a stabil kapcsolataiban is hízik. Sok ilyet ismerek. Aztán amikor szinglik, rögtön képesek összeszedni magukat. :D

2015. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok mindentől függ. Egyrészt életkori sajátosság, hogy egyre többet kellene minden évben edzeni, hogy az eggyel korábbi éves állapotot fent lehessen tartani. Nagyon lesarkítva, míg 20 évesen elég pár napos edzés, és máris jobban áll rajtunk a ruha, addig 10-20 évvel később ehhez egyre több idő kell.


Másrészt a párok hatnak egymásra, és mivel az étkezéseknek egy jelentős része általában közösen van megoldva, ahol sokat eszik egy nő, ott gyakoribb, hogy a férfi is sokat eszik, és fordítva. Ugyanígy lehet viszont hatni egymásra pozitív irányban. Én nagy sütis voltam, nem sokat mozogtam, mikor megismerkedtünk. A férjem sokkal egészségesebben evett, többet mozgott. Jó hatással volt rám, és ma már egymást ösztönözzük mind a mozgásra, mind az egészséges étkezésre, 8 kilóval vagyok könnyebb, mint mikor megismerkedtünk.


Aki pár év után csinos nőből ,,trampli" lesz, azzal ugyanez házasságkötés nélkül is megtörtént volna. Tény, hogy vannak, akik elhanyagolják magukat, ahogy kényelmessé, megszokottá válnak a dolgok, de ott az illető párjának is van azért ahhoz köze. Nem ritka, hogy a nő, vagy a férfi már nem ad annyit magára, mert a párja már észre sem veszi, nem bókol neki, ő is beleszokott abba, hogy ott vannak egymásnak, és természetesnek veszi. Aztán jön egy harmadik fél, és a pár egyik tagja hirtelen megint el kezd adni magára, mert valaki észrevette újra nőként/férfiként.


Egy újabb ok lehet, ha ezt látta otthon a szüleinél, azzal nem tudom, mit lehet csinálni.


Aztán olyan is van, hogy megszületik a gyerek, és az anya/apaszerep válik elsődlegessé, a női/férfi szerepek háttérbe szorulnak.


Szóval ez elég összetett dolog, sok oka lehet. Kérdező, szerinted, miért kezdenek el hízni a nők házasságkötés után?:)

2015. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Összetett a dolog:

1.A nő beleül a tutiba(szerinte) és elhagyja magát

2.,,Szeretsz elfogadsz így is" alapon ami az 1ből jön.

3.Igénytelen eleve,nem érdekli

4. 1-ből jön,és mellé szexszel tudja zsarolni a sok csicska pasit.


Én is ezt látom a nők 90% behízik,nem csoda,hogy ennnyire sok a megcsalás,és a válás.

2015. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert férfivel élni stresszes dolog.
2015. okt. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mert otthon marad a gyerekkel, telezabálja magát, biztonságban érzi magát, ha meg elkezd látványosan fogyni, akkor megérett a következő palira, és elmúlt a szerelem.

Hölgyeim, azt hiszem ti vagytok a szebbik nem, akiknek a tükör olyan, mint halnak a víz, úgyhogy nem a férfiak pocakjával kellene rákontrázni erre a kérdésre...

2015. okt. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!