Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötés után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés után miért kezdenek el a nők elhízni?

Figyelt kérdés
A csinos, fiatal nőből egy pár év után egy slampos trampli lesz.

2015. júl. 11. 17:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Mert bezabálnak minden szart amit a pasijuk megvesz nekik és ellustulnak közben.
2015. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Két oka van. Egyrészt már benne ülnek a tutiban, nem élet-halál kérdés, hogy jól nézzenek ki, ezért már nem törődnek annyit magukkal, másrészt ha családja van az embernek kevesebb ideje jut magára.
2015. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

A gyerek regi csaladi fotokat nezeget.Egyszer csak megkerdi az anyjat.

- Anya! Ki ez a jovagasu,gondorhaju,jokepu ferfi itt melletted?

- Hat az apad.

-Igen? Akkor ki ez a kopasz,pocakos urge aki velunk lakik?

2015. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Ennek több oka lehet, hajlam, szülés, alkat, genetika, ez nagyjából egy kupacban jön, lehet lustaság, már nem kell küzdeni, már kipipálták a házasságot.

Egyébként ismertem olyan nőt, aki 4 szülés után is nagyon csinos maradt, és nem tett érte semmi különösebbet, ő eleve ilyen alkat, ha a gyerekei nélkül látnánk, nem mondanánk meg, hogy szült egyáltalán.

2015. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Sok oka van...

Egyrészt a kor előrehaladtával a test változik. Genetikailag determinált, hogy kinél hogyan. Nézz meg nem házas nőket, köztük is van olyan, aki meghízik idővel, ott aztán igazán nem lehet a házasságra fogni.

Másrészt a gyermekvállalás hormonálisan, sejtszinten átalakítja a testet, az anyagcserét.

Harmadrészt valóban állhat mögötte egyfajta elkényelmesedés, ami abból is fakad, hogy sokkal több mindent kell összehangolni (munka, háztartás, párkapcsolat, és ha már gyerek is van, akkor a gyereknevelés), és a nőnek kevesebb idő marad önmagára.


A három tényezőből az első és a harmadik férfiakra is igaz. Kevés olyan negyvenes férfi ismerősöm van, akinek ne lenne pocakja... csak valahogy magukkal elnézőbbek a férfiak... ;)

2015. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez nem egy általános tendencia. Legalábbis a környezetemben (szűkebb és tágabb értelemben) sehol nem látok olyan házasságot, ahol a nő meghízott volna, miután elvette őt a pasi..... Biztos van ilyen...sok. De ne általánosítsunk már folyton, mert ez nem fedi a valóságot és gáz.

Amúgy meg legalább annyi pasi lesz tunya, tohonya, zsírdisznó, pocakos, kopaszodó pö.cs házasság után, mint amennyi elhízott "slampos trampli" nő. Miért nem őket kérdezed a problémádról? Lehet, hogy hasonlóak az okok...nem?

2015. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Házasságkötés után miért kezdenek el a férfiak elhízni?
2015. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Noren1989 ***** válasza:
32%
Egy szó: biztonság.
2015. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Ja! Megvan a palimadár, lehet hízni.
2015. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

És a pasik házasságkötés után miért kezdenek elígénytelenedni, még fogat mosni is lusták, pocakot eresztenek, stb...ja, hogy ez általánosítás? Igen az, ahogyan a kérdésed is.

2 gyereket szültem, soha nem híztam el, 164/ 52 vagyok, sportolok, jobb kondiban vagyok mint sok 20 éves.

44/N

2015. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!